Reklama
Reklama

Małgorzata Socha zarabia krocie. Nie uwierzycie, na czym

Małgorzata Socha (42 l.) to jedna z bardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda popularność zdobyła dzięki charakterystycznym rolom serialowym oraz telewizyjnym. 42-latka pracuje nie tylko jako aktorka, ale także modelka czy konferansjerka. Niedawno okazało się, ile tak naprawdę zarabia.

Małgorzata Socha jest taką gwiazdą, która doskonale odnalazła się w polskim show-biznesie. Niestety jej fani nie znajdą jej w nowych kasowych produkcjach. Aktorka nie gra bowiem już tak często w filmach, a w serialach też jej jest coraz mniej. Okazuje się, że Socha zrezygnowała również z roli w serialu "Na Wspólnej". Czyżby miała aż tyle pieniędzy, że już nie musi pracować?

Małgorzata Socha już tyle zarobiła, że teraz nie musi pracować

Małgorzata Socha nie musi grać już w filmach i serialach, ponieważ znacznie więcej zarobi, kiedy wystąpi w reklamie jakiegoś produktu. Od kilku lat jest twarzą sklepów meblowych. Dziennikarze "Super Expressu" dotarli do kwot, które "bierze" za udział w takiej reklamie. W ostatnim tygodniu Socha zaczęła bowiem promować znaną markę szamponów i kosmetyków. Za każdą z tych reklam na jej koncie bankowym może pojawić się nawet 500 tysięcy złotych.

Reklama

Okazuje się, że to nie koniec. Małgorzata Socha od lat bierze udział w kampanii znanej marki biżuterii. Gwiazda pojawia się tam z całą rodziną. Jest jej mama, mąż, a od niedawna również i dzieci. Według ustaleń portalu se.pl za tę kampanię mogła dostać nawet milion złotych.
Jak się to wszystko podliczy, Socha może zarabiać nawet 3 miliony rocznie na samych reklamach. Nie musi więc już spełniać się jako aktorka.

"Małgorzata Socha jeszcze nie może pozwolić sobie na to, by jak Marek Kondrat żyć z reklamy. Jest dużo młodsza i nie ma jeszcze takiej pozycji. Poza tym nie może być znana tylko z grania w reklamach. Jeśli przestanie grać w serialach, w końcu zniknie też i z reklam" - powiedział medioznawca dziennikarzom portalu se.pl dr Wojciech Szalkiewicz.

Małgorzata Socha rezygnuje z "Na Wspólnej"

Małgorzata Socha wyjawiła niedawno, że ze względu na natłok obowiązków musiała podjąć poważną decyzję. Po 15 latach rozstaje się z serialem "Na wspólnej". Grana przez nią Zuzanna Hoffer ma zostać usunięta z serialu.

Ostatni odcinek "Na Wspólnej", w którym zagra Małgorzata Socha, będzie dramatyczny. Zuza Hoffer ulegnie wypadkowi i trafi do szpitala. "Super Express" donosi, że Zuza będzie przez jakiś czas w śpiączce.

Zobacz też:

Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci! "Córcia w środku istna mama"

Małgorzata Socha ma powód do radości! "Powiedziałam stanowczo: chcę być twoją żoną"

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki. Taki tort to marzenie!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy