Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek nie daje za wygraną. Już wkrótce startuje z kolejnym programem

Małgorzata Rozenek-Majdan przekazała niedawno, że jej najnowszy program "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" najprawdopodobniej nie doczeka się drugiej edycji. To jednak nie oznacza, że Perfekcyjna Pani Domu ma zamiar osiąść na laurach. Wygląda na to, że gwiazda TVN-u szykuje się już do udziału w kolejnym widowisku.

Małgorzata Rozenek kończy z "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN-u i przy okazji jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Perfekcyjna Pani Domu potrafi wzbudzać wyjątkowo skrajne emocje, jednak nie da się zaprzeczyć, że stanowi nieodłączny element współczesnego rodzimego show-biznesu.

Jakiś czas temu - zaraz po tym, jak małżonka Radosława Majdana straciła wymarzoną posadę w "Dzień Dobry TVN" - stacja z Wiertniczej zaangażowała 46-latkę do nowego formatu typu reality show, czyli "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Reklama

Prezenterka od razu zabrała się do treningów przygotowawczych, co regularnie relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niestety cykl, w którym gwiazdy rywalizowały ze sobą w wielu ekstremalnych konkurencjach nie spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony widzów.

Nic więc dziwnego, że Małgorzata Rozenek poinformowała, że widowisko zakończy się już po pierwszej edycji.

Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa

To jednak nie oznacza, że partnerka byłego bramkarza reprezentacji Polski zamierza zrobić sobie przerwę od udziału w programach telewizyjnych. Okazuje się, że podobnie jak to miało miejsce wcześniej, producenci stacji mają dla byłej prowadzącej "Projekt Lady" kolejne propozycje.

Chociaż jak na razie gwiazda TVN-u nie chce zdradzać szczegółów, w rozmowie z Party przyznała, że udział w nowym show telewizji z Wiertniczej będzie dla niej dużo mniejszym wyzwaniem niż "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Z TVN'em zaczynamy kolejny projekt. O nim na razie cicho sza. Na pewno będzie mniej wymagający fizycznie i na pewno będzie mniej wymagający mentalnie, bo "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" był programem bardzo, bardzo ciężkim mentalnie"  - tłumaczyła celebrytka.

"To było wyzwanie, ja myślałam, że fizyczne podchodząc do niego na początku, a okazało się, że jednak bardziej psychicznie, ale dużo ciekawych projektów przed nami, więc cieszę się bardzo" - podsumowała w rozmowie z reporterem serwisu.

Ciekawe, czym tym razem zaskoczy fanów niezawodna Małgorzata Rozenek-Majdan?

Zobacz też:

Doda ostro odpowiedziała Rozenek. Wszystko przez przeszłość Majdana

Wieści o Rozenek to nie były same plotki. Oficjalnie potwierdził. To koniec

Małgorzata Rozenek-Majdan już tego nie kryje. Zapowiedziała, że będzie "samotną żoną"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy