Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska podjęła decyzję w sprawie syna! To pewne

Macierzyństwo jest dla Małgorzaty Kożuchowskiej (50 l.) największym darem i najważniejszą życiową rolą. Aktorka opowiedziała nieco o swoich metodach wychowawczych. Nie zgadniecie, jaki ma plan wobec synka!

Małgorzata Kożuchowska i jej mąż Bartłomiej Wróblewski chcą wychować syna na wspaniałego człowieka, który na co dzień będzie kierował się szlachetnymi wartościami. Gwiazda wie, że najważniejszy jest dla synka dobry przykład, dlatego stara się mu go dawać. 

Małgosia ma zamiar wychowywać Jasia bezstresowo. Skąd ten pomysł?

Kożuchowska sama była tak wychowywana przez rodziców. Jej dom był pełen miłości i wsparcia. Rodzice aktorki nigdy do niczego jej nie zmuszali. 

Małgosi zależy, by jej syn Jaś próbował wszystkiego, co będzie wzbudzało w nim zainteresowanie. Kożuchowska wie, że nie ma nic piękniejszego niż ofiarowanie dziecku wolności w podejmowaniu decyzji. 

Reklama

Zgadzacie się z jej poglądami dotyczącymi wychowania dzieci?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Bartłomiej Wróblewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »