Reklama
Reklama

Małgorzata Kożuchowska mogła stracić prawo jazdy. Podobnie jak Kraśko złamała przepisy ruchu drogowego

Małgorzata Kożuchowska nie jest chyba najlepszym kierowcą. W mediach co jakiś czas pojawiają się informacje o jej drogowych przewinieniach i wypadkach.

Małgorzata Kożuchowska mogła stracić prawo jazdy!

Małgorzata Kożuchowska jest właścicielką czerwonego porsche wartego 400 tys. złotych. Aktorka została przyłapana ostatnio na szybkiej jeździe tym luksusowym autem. Trzykrotnie przejechała na czerwonym świetle i wyminęła rowerzystów na podwójnej ciągłej. Nie zatrzymała się też przed sygnalizacją świetlną. Za taką jazdę mogła stracić prawo jazdy.

Reklama

To nie pierwsze przewinienie drogowe aktorki. Rok temu miała poważy wypadek w centrum Warszawy. Małgorzata Kożuchowska podczas zmiany pasa ruchu wjechała w bok mercedesa kombi i wepchnęła go na kilka słupków. Przód auta, które miało kolizję z pojazdem aktorki, był cały roztrzaskany.

Była gwiazda serialu "M jak Miłość" została ukarana mandatem w wysokości 450 złotych. Dostała także sześć punktów karnych. Jednak najbardziej zaskakująca była wówczas reakcja samej aktorki. Nie awanturowała się, nie była nerwowa. Ogromnie przepraszała kierowcę mercedesa, a na sam koniec wyściskała się z nim serdecznie.

Paparazzi zauważyli, że również z parkowaniem Małgorzata Kożuchowska ma pewne problemy. Kilka lat temu nie zapłaciła za miejsce w parkometrze. Dostała za to mandat od straży miejskiej. Innym razem fotoreporterzy przyłapali aktorkę bez maseczki na stacji benzynowej, gdzie tankowała paliwo.

Życiowe doświadczenie chyba pomogło aktorce wiarygodnie zagrać scenę w serialu "M jak Miłość", kiedy to filmowa Hanka wjechała w kartony...

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek pierwszy raz pokazała twarz córki! Podobna?

Wyrzucona z TVP Barbara Kurdej-Szatan nominowana do Telekamery

Chrissy Teigen nago z dziećmi w wannie! Opinie internautów podzielone!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | prawo jazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy