Reklama
Reklama

​Wyrzucona z TVP Barbara Kurdej-Szatan nominowana do Telekamery

Barbara Kurdej-Szatan (36 l.), której wątek w „M jak miłość” właśnie dobiegł końca, znów została nominowana do Telekamery. I to nie byle jakiej. Wyrzucona z TVP i poddana powszechnemu ostracyzmowi aktorka ma szanse na zdobycie Telekamery dla „aktorki 25-lecia”.

Barbara Kurdej-Szatan do tej pory zdobyła trzy Telekamery dla najlepszej aktorki i jedną złotą. W swojej książce „#Sława” Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała sukces Basi nazywając ją „aktorką trzech min”. Jak napisała:

„Jest naprawdę urocza, ale aktorka z niej żadna. Zmanierowana w stopniu katastrofalnym. Umie robić trzy miny na krzyż i odbiera Telekamerę… dla najlepszej aktorki. Takie są gusta Polaków. Memento mori. Koniec jest bliski”. 

Reklama

Basia broniła się wtedy w programie Kuby Wojewódziego, że to nagroda za sympatię widzów, a nie za talent czy kunszt aktorski, a ona sama wcale nie uważa się za najlepszą aktorkę. 

Ostatnio jednak Kurdej-Szatan sporo z tej sympatii widzów straciła, publikując na Instagramie pełen złości i wulgaryzmów wpis pod adresem Straży Granicznej, która od kilku tygodni odpiera szturmy nielegalnych migrantów na wschodnią granicę Polski. Prezes Kurski jednym wpisem na Twitterze rozwiązał współpracę z celebrytką, informując, że nie jest już mile widziana na planie serialu „M jak miłość”. 

Na Kurdej-Szatan posypały się gromy. Z jednej z najbardziej lubianych polskich celebrytek w mgnieniu oka stała się osobą publicznie potępianą, a na dodatek jej internetowy wpis został wykorzystany przez białoruską propagandę. 

Mimo to wyrzucona z TVP aktorka została nominowana do Telekamery i to nie zwykłej, tylko „25-lecia”.

Telekamery mają ćwierć wieku

Ponieważ czytelnicy „TeleTygodnia” przyznają nagrody już od ćwierćwiecza, tę miłą rocznicę postanowiono uczcić specjalnymi Telekamerami  w trzech kategoriach, przyznawanymi za osiągnięcia minionych 25 lat. 

W kategorii aktora 25-lecia nominacje otrzymali: Piotr Adamczyk, Filip Bobek, Marek Bukowski, Tomasz Karolak, Marek Kondrat, Paweł Małaszyński, Cezary Pazura, Mikołaj Roznerski, Tomasz Stockinger. Maciej Stuhr, Paweł Wilczak, Michał Żebrowski, Artur Żmijewski.

O miano serialu 25-lecia powalczą: Barwy szczęścia”, „BrzydUla”, „Czas honoru”, „Diagnoza”, „Ekstradycja”, „Kasia i Tomek”, „Klan”, „Kryminalni”, „M jak miłość”, „Magda M.”, „Na dobre i na złe”, „Na wspólnej”, „Niania”, „Ojciec Mateusz”, „Ranczo”, „Świat według Kiepskich” oraz „Zawsze warto”.

W kategorii aktorki 25-lecia, oprócz Kurdej-Szatan, są nominowane: Kamilla Baar, Joanna Brodzik, Agnieszka Dygant, Małgorzata Foremniak, Krystyna Janda, Julia Kamińska, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Kulig, Maja Ostaszewska, Kinga Preis, Anna Seniuk, Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska i Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Stawiacie na Basię? 

Zobacz też: 

Tak Kubicka zaskoczyła Barona w dniu jego urodzin

Książę William i księżna Kate zaskoczyli podddanych. Co za zdjęcia!

Izraelscy eksperci odradzają podawanie czwartej dawki szczepionki

***


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy