Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek pokazała twarz córki! Podobna do mamy?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od wielu lat tworzą szczęśliwą parę. Zakochani doczekali się nawet dwójki dzieci: Adama i Heleny. Mimo że aktorka chroni prywatność swoich pociech, to od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje swoje skarby. Zawsze na twarzach dzieci goszczą maski lub okulary. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała twarz swojej córki!

Kasia Cichopek zaistniała w show-biznesie dzięki roli Kingi Zduńskiej w "M jak miłość". Nie da się jednak ukryć, że nie serial, a występ w "Tańcu z Gwiazdami" na zawsze zmienił jej życie. To właśnie tam poznała Marcina Hakiela, który okazał się miłością jej życia.

Aktorka powiedziała tancerzowi "tak" podczas ceremonii w Zakopanem ponad trzynaście lat temu! Para doczekała się również wspólnego potomstwa: Adama i Helenki. Cichopek, mimo że pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, to rzadko pokazuje zdjęcia swoich dzieci.

Zdarzają się jednak takie chwile jak ta, gdy Kasia postanowiła zapozować ze swoją córką Helenką. Dziewczyny korzystając z zimowej aury, wybrały się na babski spacer.

#weekendvibes ozdoby świąteczne to według Was hit czy kit? Ja uwielbiam #spacer #rodzinnie #familytime #dayoff #motherdaughter #córuniamamuni #girls - podpisała ich wspólną fotkę.

Nie da się ukryć, że to spore zaskoczenie dla fanów. Gwiazda nie zdecydowała się bowiem wcześniej na pokazanie twarzy swojej pociechy. W komentarzach od razu zaroiło się od komplementów, a niektórzy zauważyli, że dziewczynka jest bardzo podobna do taty!

Córusia to cały Tati! Super, pozdrowionka dla Was - napisała jedna z internautek.

A wy co uważacie? Kilkuletnia Helena jest bardziej podobna do Kasi, czy Marcina Hakiela?

Reklama

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek zaliczyła wpadkę na Instagramie! Internauci byli bezlitośni!

Kinga Rusin mówi o śmierci psa Konkola. Uderza w myśliwskie lobby!

Mandat za zostawienie psa pod sklepem? To nie wszystko!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy