Reklama
Reklama

Majdan przerwał milczenie na temat Dody. Wyjawił jej prawdziwe oblicze

Radosław Majdan po rozwodzie z Dodą starał się nie wypowiadać o niej źle. Zazwyczaj unikał tematu byłej żony, lecz ona przy każdej możliwej okazji wbijała mu szpilę. Co na ten temat uważa Majdan? Po latach milczenia postanowił odnieść się do zachowania Doroty Rabczewskiej. Jest grubo!

Majdan przerwał milczenie na temat Dody. Wyjawił jej prawdziwe oblicze

Radosław Majdan przerwał milczenie i w rozmowie z tabloidem wyjawił, że tak naprawdę Doda jest nieszczęśliwa. Wokalistka rzekomo z premedytacją wciąż nawiązuje do ich związku i wciela się w pozycję "ofiary". Musimy przyznać, że wyznanie Radka Majdana jest naprawdę mocne!

Radosław Majdan ostro podsumował Dodę i porównał do... stalkera!

Warto dodać, że przez 16 lat od rozstania Doda przy każdej możliwej okazji robiła docinki w kierunku swojego byłego męża. Nie zabrakło też odniesienia do Majdana w show wokalistki "Doda. 12 kroków do miłości", gdzie przyznała, że "on był jej jedyną prawdziwą miłością" i tak naprawdę "kochała tylko jego".

Reklama

Teraz, po latach od rozstania, piłkarz wypowiedział się na temat Rabczewskiej.

"Moja druga żona można powiedzieć z premedytacją stalkera od 15 lat konsekwentnie, coś dodaje [na temat związku - przyp.red.] (...) Jak patrzę na pewne małżeństwa, które się rozpadły i żona ma pretensje, tak sobie mówię, oj, musicie się uzbroić w cierpliwość. Ja już ją [cierpliwość - przyp. red.] mam 15 lat, bo ona cały czas z uporem maniaka coś przypomina [mediom - przyp.red.] W pewnym momencie wydawało mi się, że to też chyba był moment na jej zaistnienie" - wyznał Radosław Majdan w rozmowie z Plotkiem.

Majdan szokująco podsumował Dodę: "Jest nieszczęśliwa"

Co więcej, podczas kręcenia produkcji "Dziewczyny z Dubaju" jedna z postaci miała być rzakomo inspirowana Radosławem Majdanem. Byłemu mężowi bardzo się to nie spodobało. To wtedy nazwał Dodę nieszczęśliwą.

"Pewne rzeczy są słabe. Jeśli robisz w jakimś filmie rolę kogoś, kto jest podobny do mnie i bardzo mocno mnie przypomina, to już jest sprawa pewnie opierająca się o zniesławienie, bo to jest przekroczenie jakiejś granicy. Pokazuje to, jak bardzo ta druga strona nie może się pogodzić, jaka jest nieszczęśliwa, że cały czas ma w sobie tę frustrację po 15 latach".

Doda gorzko wspominała Majdanie w swoim show: "musiałam się nauczyć zabijać miłość"

W tym co powiedział Radosław Majdan może być ziarno prawdy. Sama Doda wyznała w rozmowie z terapeutą w swoim show "Doda. 12 kroków do miłości", że Radosław był jej jedyną prawdziwą miłością. Niestety jego ówczesne zachowanie i zdrady przelały szalę goryczy.

"Musiałam się nauczyć zabijać miłość. Po pierwszym moim mężu. Bardzo go kochałam. Zdradził mnie z każdą prostytutką, jaka tylko była (...) "Byłam 12 lat młodsza, miałam 20 lat. Dzi*** się mijały w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam na koncert. Naprawdę codziennie modliłam się, Panie Boże, pozwól mi przestać go kochać" - opowiadała Doda w programie Polsatu.

Radosław Majdan od dawna przestał być kontrowersyjnym celebrytą w polskim show-biznesie. Emerytowany piłkarz obecnie skupił się na życiu rodzinnym, kiedy poznał Małgorzatę Rozenek. Małżeństwo obecnie wychowuje wspólnego syna Henia i opiekuje się Stanisławem i Tadeuszem z pierwszego małżeństwa Małgosi z Jackiem Rozenkiem.

Zobacz też:

Doda 20 lat temu zdawała maturę. Swoim wyglądem szokowała egzaminatorów

Polsat SuperHit Festiwal 2023 to 3 dni święta polskiej muzyki. Kto wystąpi?

Nowe randkowe show w Polsacie! Kto go poprowadzi? Na giełdzie nazwisk prawdziwa petarda!

Fani surowo oceniają "Dzień Dobry TVN" z udziałem Dody. W komentarzach burza!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy