Reklama

Reklama

Reklama

Maja Bohosiewicz przeżyła horror na lotnisku. "Papieru brak"

Maja Bohosiewicz (31 l.) to taka celebrytka, która lubi dzielić się ze swoimi fanami życiem prywatnym. Dokumentuje każdą sekundę, a także udostępnia swoje przemyślenia w sieci. Niedawno wraz z rodziną wybrała się na zagraniczne wakacje. Okazuje się, że pierwsze problemy pojawiły się już na lotnisku.

Maja Bohosiewicz jeszcze niedawno mieszkała wraz ze swoją rodziną w Dubaju. Obecnie wróciła do swojego apartamentu w Warszawie, jednak znowu postanowiła zrobić sobie urlop. Tym razem na kierunek obrała Majorkę. Niestety przed wylotem przeżyła prawdziwy horror, który opisała na swoim instagramowym koncie.

Maja Bohosiewicz oburzona lotniskiem w Modlinie

Maja Bohosiewicz na swoim instagramowym koncie bardzo chętnie udostępnia zdjęcia swoje oraz bliskich. Niedawno na InstaStories 31-latka dodała fotografię z "Kartą kontroli stanu czystości" toalet.

Reklama

Maja była wręcz oburzona tym, jak wyglądają toalety na lotnisku w Modlinie. Celebrytka podkreśliła, że nie ma tam papieru oraz mydła, muszle klozetowe są brudne, a śmieci wysypują się z kosza.

Na szczęście Maja doleciała na Majorkę i już zdążyła pochwalić się stamtąd zdjęciami z wakacyjnego wypoczynku.

Maja Bohosiewicz - życie prywatne i kariera

Maja Bohosiewicz urodziła się 20 listopada 1990 roku w Żorach. Ma trójkę rodzeństwa: braci Łukasza i Mateusza oraz starszą siostrę Sonię.

Jest absolwentką Liceum Aktorskiego przy L’Art Studio w Krakowie. Aktualnie studiuje reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej.

We wrześniu 2013 roku była na okładce polskiego magazynu "Playboy". W 2014 roku uczestniczyła w drugiej edycji programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo".

Od 2018 roku prowadzi swoją firmę "Le Collet". 31 grudnia 2018 roku poślubiła Tomasza Kwaśniewskiego, z którym ma dwoje dzieci: syna Zacharego i córkę Leonię.

Zobacz też:

Maja Bohosiewicz podzieliła się historią ukraińskiej niani swoich dzieci. Nie mogła powstrzymać łez

Maja Bohosiewicz przeszła metamorfozę! Jak prezentuje się w nowych włosach?


Maja Bohosiewicz cierpiała na depresję. "Nalanie wody do wazonu staje się wyzwaniem"


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy