Reklama
Reklama

Maja Bohosiewicz cierpiała na depresję. "Nalanie wody do wazonu staje się wyzwaniem"

Maja Bohosiewicz na swoim Instagramie szczerze napisała o swojej depresji. Gwiazda bez lukru napisała o tym, jak wyglądało jej życie w trakcie choroby. Apeluje również, aby nie bagatelizować swoich objawów i nie unikać specjalisty.

Z okazji Dnia Świadomości Depresji, który wypada 23 lutego, Maja Bohosiewicz postanowiła podzielić się swoją historią. Celebrytka szczerze powiedziała o swoich doświadczeniach z tą chorobą. Przyznaje, że pierwotnie nie chciała uwierzyć w to, że taka choroba dotknęła akurat ją.

Maja Bohosiewicz bez lukru mówi również o tym, jak się czuła, kiedy zachorowała. Najprostsze czynności stały się dla niej niezwykle trudne.

Reklama

Gwiazda apeluje również, aby nie dać się stereotypom na temat depresji i nie słuchać osób, które każą chorym wziąć się w garść. Maja Bohosiewicz przekonuje, że należy dbać o swoje zdrowie i swoją głowę, a w razie problemów niezwłocznie udać się do specjalisty.

Kim jest Maja Bohosiewicz?

Maja Marta Bohosiewicz-Kwaśniewska urodziła się 20 listopada 1990 roku w Żorach. Na swoim koncie ma liczne role w filmach i serialach. Wystąpiła w "M jak Miłość", "Wojna żeńsko-męska", "Aida", "Na dobre czy na złe", czy "Barwy szczęścia". W 2018 roku wyszła za mąż za Tomasza Kwaśniewskiego, z którym ma dwoje dzieci: 6-letniego syna Zacharego i 5-letnią córkę Leonię.

Zobacz też:

Rozenek-Majdan pokazała, jak robi makijaż... pośladków!

Przemek Kossakowski wyda książkę! Wyznał w smsie, co z Martyną

Joanna Opozda i Antek Królikowski - historia burzliwego związku

Rząd znosi większość obostrzeń. Zostają maseczki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy