Reklama
Reklama

Kasia Wilk i Michał Milowicz pierwszymi gwiazdami "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Kasia Wilk (40 l.) i Michał Milowicz (51 l.) to pierwsi uczestnicy muzycznego show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", które powróci na ekrany jesienią. W siedemnastej edycji gwiazdy zaprezentują nie tylko swoje zdolności wokalne, ale również aktorskie. Pod okiem profesjonalistów przejdą spektakularne metamorfozy, które z pewnością zaskoczą wszystkich widzów. Czekacie?

Kasia Wilk oraz Michał Milowicz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Program muzyczny Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią ponownie zagości na antenie Polsatu. Wśród uczestników znajdą się największe gwiazdy telewizji m.in. Kasia Wilk oraz Michał Milowicz.

Wszyscy znają Michała od strony komediowej, gdyż od lat rozbawia Polaków kultowymi rolami w filmach. Milowicz jest również kompozytorem i wokalistą warszawskiego teatru Studio Buffo, a talent muzyczny odziedziczył po swoich pradziadkach. 

Reklama

Będzie zatem mocnym zawodnikiem! 

Kasia Wilk jest natomiast obecna na scenie od niemal 25 lat. To autorka takich przebojów jak "Pierwszy raz", "Do kiedy jestem" czy "Sacrum" w duecie z Mezem. Tym razem zaprezentuje na ekranie również umiejętności aktorskie. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: znamy pierwszych uczestników 17. edycji

Każda edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Siedemnasta już transza telewizyjnego show ponownie zaskoczy jury, samych uczestników, ale przede wszystkim telewidzów. 

Gwiazdy ponownie zaprezentują swoje umiejętności wokalne, przechodząc dopracowany proces metamorfozy w oryginalnego wykonawcę utworu. Szykujcie się na ostrą rywalizację!

Zwycięzca każdego odcinka otrzymuje czek o wartości 10 tysięcy złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny. W klasyfikacji końcowej kwota zwiększa się jednak aż do 100 tysięcy złotych!

Oglądaj wszystkie odcinki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" online na polsatgo.pl!

Zobacz też:

Ujawniono kolejne nazwiska uczestników "Tańca z gwiazdami". Nowa lista gwiazd

Ilona Krawczyńska o stawkach w "Tańcu z Gwiazdami". To jednak nie były plotki?

Małgorzata Foremniak mierzy się z kryzysem w związku. "Bliska relacja nie jest łatwa"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Milowicz | Kasia Wilk | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama