Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Ilona Krawczyńska o stawkach w "Tańcu z Gwiazdami". To jednak nie były plotki?

Na jesieni w Telewizji Polsat będziemy mogli ponownie podziwiać znanych aktorów, piosenkarzy i sportowców w "Tańcu z Gwiazdami". Najnowsza 13. edycja budzi wiele emocji. Znamy już niektóre nazwiska, a wśród nich jest Ilona Krawczyńska. W rozmowie z nami opowiedziała m.in, jak wyglądają zarobki w takim show.

Taniec z Gwiazdami: kto wystąpi w nowej edycji

"Taniec z Gwiazdami" już na jesieni ponownie pojawi się w Telewizji Polsat. Na chwilę obecną znamy już część nazwisk! Na parkiecie zobaczymy Krzysztofa Rutkowskiego, Michała Mikołajczaka, Magdę Mołek, Maję Włoszczowską oraz Ilonę Krawczyńską. Więcej nowości o programie znajdziecie tutaj. 

A jeśli chcecie obejrzeć poprzednie edycje, to wszystkie odcinki są dostępne na polsat go. 

Reklama

Program, podobnie jak w poprzednich edycjach, poprowadzi Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna. W roli gospodyni wesprze ich Izabela Janachowska.

Taniec z Gwiazdami: Ilona Krawczyńska

Ilona Krawczyńska, znana widzom jako jedna z sióstr ADiHD oraz prowadząca program "Farma", wystąpi w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"! W rozmowie z naszym reporterem wyznała, że to dla niej super przygoda i bardzo cieszy się z tej propozycji, ponieważ kocha tańczyć. 

Krawczyńska mówiła, że taniec jest według niej najpiękniejszą formą aktywności fizycznej, bo wyzwala człowieka. "Dla mnie nauka tańca towarzyskiego, to jest coś ze snu" - wyjaśniła. 

Krawczyńska o zarobkach w "Tańcu z Gwiazdami"

Nasz reporter zapytał również o stawki w "Tańcu z Gwiazdami". Pojawiły się plotki, że niektórzy zgarną nawet 20-30 tys. zł. Krawczyńska odpowiedziała wymijająco, że to nie jest jej sprawa i nie zagląda ludziom do portfela. 

"Jak ktoś sobie wynegocjuje, to tak ma. Dla mnie największą wartością jest taniec". I dodała, że wydaje jej się, że to wynagrodzenie mogłoby zrównać się z tym, ile musiałaby zapłacić za prywatne lekcje z trenerem. 

Cały materiał wideo możecie zobaczyć poniżej:

***

Zobacz także:

Karol Strasburger mówi o rozwodzie w "M jak miłość". "Dziecko nie jest moje"

Ujawniono kolejne nazwiska uczestników "Tańca z gwiazdami". Nowa lista gwiazd

Małgorzata Foremniak mierzy się z kryzysem w związku. "Bliska relacja nie jest łatwa"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Krawczyńska | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy