Reklama
Reklama

Magdalena Stępień znów jest zakochana. Partner wiedział, jak ją oczarować

Magdalena Stępień (28 l.) przed rokiem przeżyła niewyobrażalną tragedię, gdy po długiej i zaciekłej walce, jej roczny syn Oliwier zmarł na nowotwór wątroby. Modelka już zawsze będzie nosić w sercu niewysłowiony smutek po ukochanym dziecku, ale nie będzie w tym sama. U jej boku pojawił się tajemniczy mężczyzna. Celebrytka wyjawiła w mediach społecznościowych, że jest zakochana. Kim jest jej ukochany?

Magdalena Stępień: żałoba po śmierci dziecka

Magdalena Stępień choć ma dopiero 28 lat, doświadczyła więcej smutków niż niejeden człowiek przez całe swoje życie. Modelka najpierw została okrutnie potraktowana przez byłego partnera Jakuba Rzeźniczaka, który zostawił ją w momencie, gdy najbardziej potrzebowała wsparcia, a później musiała samotnie stawić czoła podstępnej chorobie swojego syna Oliwiera. Zrozpaczona matka chwytała się dosłownie wszystkiego, aby ratować zdrowie i życie dziecka. Niestety w lipcu zeszłego roku Oliwier przegrał z rzadką odmianą nowotworu wątroby. Magdalena Stępień była załamana śmiercią synka. Przez długi czas nie mogła odnaleźć się w nowej rzeczywistości. I choć pustka po Oliwierku już zawsze będzie jej towarzyszyć, to z coraz większą nadzieją spogląda w przyszłość. 

Reklama

W przetrwaniu najtrudniejszych momentów, Magdalenie Stępień pomagały podróże. Modelka organizowała sobie krótkie wypady po Polsce, a teraz, gdy czuje się nieco pewniej, udała się do odległego Dubaju. Ze zdjęć publikowanych przez nią w mediach społecznościowych można wywnioskować, że nareszcie nastał w jej życiu dobry czas. Magdalena Stępień promienieje.  

Magdalena Stępień znów jest zakochana

Okazuje się, że przyczyną radosnego nastroju Magdaleny Stępień jest... miłość. Modelka opublikowała wczoraj post, który jednoznacznie potwierdza, że w podróż do Dubaju wybrała się w towarzystwie mężczyzny. Celebrytka ubrana w obcisłą sukienkę zapozowała, trzymając piękny bukiet kwiatów. Dookoła na podłodze rozsypane były płatki róż oraz płonęły nastrojowe świece. Widać, że wybranek Magdy Stępień bardzo się postarał, aby ją oczarować. 

"Bądź wdzięczny, wdzięcznością dziel się z innymi, a los odda Tobie jeszcze więcej ♥️" - napisała pod zdjęciem Magdalena Stępień.

Magdalena Stępień: nowy partner

Magdalena Stępień rozpoczyna nowy etap swojego życia. Po wielu miesiącach rozpaczy i nieprzespanych nocy, nareszcie u jej boku pojawił się człowiek, na którym może polegać. Modelka nie jest już singielką. Ze zdjęć opublikowanych w jej mediach społecznościowych jasno wynika, że znalazła godnego zaufania partnera. Na Instastory Stępień możemy zobaczyć urocze zdjęcie, na którym trzyma rękę ukochanego mężczyzny.

"Razem lepiej!" - optymistycznie podpisała zdjęcie Magdalena Stępień.

Niestety na razie modelka nie zdradziła, kim jest jej partner. Być może, gdy związek wkroczy na wyższy poziom, gwiazda zdecyduje się podzielić z fanami większą liczbą szczegółów i zdradzi tożsamość swojego wybranka. Na chwilę obecną dziennikarzom Plejady udało się potwierdzić, że Magdalena Stępień jest w związku. Serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia!

Zobacz też:

Jakub Rzeźniczak bezlitosny dla byłych partnerek. W walentynki wszystko im wypomniał

Stępień wraca do traumatycznych wspomnieć w bolesną rocznicę. Tak wyglądał Oliwierek, gdy poznała prawdę!

Magda Stępień wróciła myślami do pogrzebu syna. To straszne, do czego na nim doszło

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stępień | Jakub Rzeźniczak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy