Reklama
Reklama

Magda Gessler w niebezpieczeństwie. Ktoś podłożył bombę w restauracji "Kuchennych Rewolucji"

Kolejny sezon programu "Kuchenne Rewolucje" właśnie się rozpoczął. Okazuje się, że nie obyło się bez wpadek. W czwartkowym odcinku show ktoś zadzwonił na numer alarmowy i poinformował, że w budynku restauracji znajduje się bomba.

Pierwszy odcinek 25. sezonu show "Kuchenne Rewolucje" zaczął się wręcz bombowo. Magda Gessler pojawiła się w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie podjęła się rewolucji lokalu "Irlandia". Restauracja serwowała pizzę, a także dania kuchni polskiej. Magda postanowiła, że zmieni tam nie tylko wystrój, ale również menu.

Reklama

Kiedy rewolucja dochodziła do końca i miała odbyć się uroczysta kolacja, coś poszło nie tak i na oczach widzów rozegrał się prawdziwy dramat.

Bomba w restauracji "Kuchennych rewolucji"

Przed kolacją, ktoś zadzwonił na numer alarmowy i poinformował, że restauracji jest bomba. Magda Gessler przeżyła prawdziwe chwile grozy. Na miejscu bardzo szybko zjawili się funkcjonariusze policji oraz kilka zastępów straży pożarnej. Służby zarządziły natychmiastową ewakuację wszystkich obecnych w restauracji. Wywołało to ogromną panikę.

Po sprawdzeniu budynku okazało się, że nie było to prawdziwe zgłoszenie a jedynie bardzo głupi żart. Uroczysta kolacja z udziałem Magdy Gessler ostatecznie się odbyła. Po paru tygodniach Magda wróciła do Czechowic-Dziedzic, jednak nie spodobało jej się to, co zobaczyła. Gwiazda wyznała, że właściciele nie posłuchali jej dobrych rad, które dała im podczas "Kuchennych rewolucji". Na znak swojego oburzenia postanowiła rzucić kilkoma talerzami.

Magda Gessler - życie prywatne i kariera

Magda Gessler urodziła się 10 lipca 1953 w Komorowie. Biegle mówi w językach: hiszpańskim, niemieckim, włoskim, porozumiewa się też w języku angielskim oraz portugalskim. W latach osiemdziesiątych prowadziła w Madrycie firmę cateringową.

Pierwszą restaurację "W Ogrodzie" otworzyła w 1989 roku razem z braćmi Adamem i Piotrem Gesslerami. Następnie otworzyli restaurację "Trębacka" w Warszawie. Po podziale rodzinnej firmy w 1991 roku jej i Piotrowi Gesslerowi przypadła restauracja "U Fukiera" w Warszawie.

20 maja 1982 roku Gessler wzięła ślub cywilny z Volkhartem Müllerem. Mają syna Tadeusza. Po śmierci męża wróciła do Polski i wyszła za Piotra Jacka Gesslera. Mają córkę, Aleksandrę Larę.

Miała kilkumiesięczny romans z Mariuszem Diakowskim. Jej obecnym partnerem jest Waldemar Kozerawski.

Zobacz też:

Nie żyje uczestnik "Kuchennych rewolucji". Miał na pieńku z samą Magdą Gessler

Te triki powinien znać każdy. Gessler, Starmach, Lewandowska i Chodakowska się wygadały

Magda Gessler pokazała się z ukochanym. Uwagę zwraca jedna rzecz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | "Kuchenne rewolucje"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama