Reklama

Reklama

Reklama

Nie żyje uczestnik "Kuchennych rewolucji". Miał na pieńku z samą Magdą Gessler

Nie żyje uczestnik "Kuchennych rewolucji", który został pozwany przez Magdę Gessler. Rewolucja w lokalu na początku przyniosła skutek, lecz z czasem wszystko zaczęło iść w złym kierunku...

Jak donosi serwis lebork24.info nie żyje jeden z uczestników kultowego programu "Kuchenne rewolucje", prowadzone przez Magdę Gessler. Właściciel restauracji "Łebska Chata" nie miał łatwej drogi w prowadzeniu biznesu. Po chwilowym sukcesie popadł w konflikt z samą Magdą Gessler.

Nie żyje Mirosław Bem, uczestnik "Kuchennych rewolucji"

Nie żyje Mirosław Bem. Był przedsiębiorcą i właścicielem restauracji "Łebska Chata" w Łebie. W 2013 roku w lokalu przeprowadzono rewolucję pod okiem Magdy Gessler. Zmieniono wówczas wystrój i menu. Lokal prosperował przez pewien czas...

Choć cała "Kuchenna rewolucja" przeszła pozytywnie, a ponowna wizyta restauratorki potwierdziła starania całej ekipy, to jednak z czasem odwiedzający zaczęli skarżyć się na jakość jedzenia.

Reklama

Mirosław Bem, uczestnik "Kuchennych rewolucji" miał na pieńku z Magdą Gessler

Na fali popularności Magdy Gessler, właściciel "Łebskiej Chaty" stworzył reklamy, mające nakłonić ludzi do odwiedzenia lokalu. Banery reklamowe i ulotki twierdziły bowiem, że "Magda Gessler poleca...". 

Restauratorka przez skargi na jakość serwowanego jedzenia wycofała swoją rekomendację. Niestety, ale reklamy zostały, a Gessler nie chciała promować miejsca swoim nazwiskiem.

Ostatecznie Magda Gessler złożyła pozew do Sądu Okręgowego w Słupsku i żądała od właściciela restauracji 100 tys. zł. Wygrała sprawę w 2019 roku, a właściciel lokalu miał publicznie przeprosić restauratorkę na portalu Facebook i na banerze restauracji.

W 2022 roku restauracja spłonęła, a wskutek ognia ucierpiały też inne, sąsiadujące budynki. Pożar gasiło 40 zastępów straży pożarnej.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuchenne rewolucje | Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy