Reklama
Reklama

Rewolucja Gessler okazała się bezskuteczna. Restauracja musiała zawiesić działalność

Magda Gessler (69 l.) wielokrotnie polecała „Restaurację Absynt”, w której często jadała. Znana restauratorka umieściła ją nawet w swoim przewodniku. Niestety, pomoc sławy na niewiele się zdała i restauracja podjęła decyzję o zawieszeniu działalności. Winne są ceny?

Restauracja polecana przez Gessler zawiesza działalność

Magda Gessler przeprowadziła wiele rewolucji w trakcie prowadzenia popularnego programu TVN, ale tej jednej nigdy nie zapomni. W 2013 roku odwiedziła Nowy Targ, gdzie skupiła się na restauracji "Mauritiana". Lokal naprawdę potrzebował jej pomocy. Po skończonej pracy miejsce zyskało nową nazwę i od tamtego momentu nazywało się "Restauracja Absynt". Właściciele nie posiadali się z radości, dziękując sławie za to, że pomogła im rozwinąć się w wymarzonym kierunku.

Reklama

Sama Madzia wielokrotnie polecała fanom to miejsce, które stoi dobry, polskim jedzeniem. Klientów tam nie brakowało, a "Absynt" szybko pokonał konkurencję, stając się czołową restauracją w regionie. Opinie Gessler podzielili również internauci, którzy ocenili miejsce na 4,6. To jednak nie wystarczyło, by utrzymać lokal przy życiu.

Właściciele podzielili się w sieci przykrymi wieściami. Ze względu na wzrastające ceny produktów spożywczych postanowili zawiesić działalność restauracji.

"Kochani goście! Po 12 latach pięknych chwil, rozwijania się, poznania tysięcy wspaniałych ludzi, postanowiliśmy o zawieszeniu restauracji od 29 sierpnia. Nie zgadzamy się na przerzucenie na Was ogromu dodatkowych kosztów ani obniżeniu standardu dań. Dziękujemy bardzo za ten wspaniały czas!" — napisali na Facebooku Artur i Edyta Kret, właściciele restauracji.

Internauci, którzy zapoznali się z tą informacją od razu zaczęli szukać winnego i okazuje się, że znaleźli. Jak podkreślili, "to są efekty dobrej zmiany" i nie mieli tu wcale na myśli rewolucji Magdy Gessler, a raczej poczynania rządzących krajem.

"Padliście ofiarą przeklętej, najgorszej zmiany";

"Trzymajcie się! Rząd, a raczej nierząd skutecznie niszczy życie przedsiębiorcom";

"Kolejne cudowne miejsce zniszczone nieładem i dobrą zmian" - pisali rozżaleni klienci pod wpisem z informacją o zawieszeniu działania "Restauracji Absynt".

Zobacz także:

Magda Gessler gasi atakujących ją internautów: "Życzę chęci do życia i pracy"

69. urodziny Magdy Gessler! Lara Gessler pokazała zdjęcia z rodzinnego albumu!

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: miłość jak z bajki, która wróciła niczym bumerang

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy