Reklama
Reklama

Magda Gessler ujawnia kulisy swojego spotkania z Bradem Pittem

​Już w sierpniu w kinach premierę będzie miał film z udziałem Brada Pitta "Bullet Train". W jego polskim zwiastunie zagrała Magda Gessler. Restauratorka osobiście spotkała się z aktorem.

Magda Gessler w pociągu z Bradem Pittem

Magda Gessler jest pod szczęśliwą gwiazdą urodzona. Restauratorka miała okazję spotkać się osobiście z hollywoodzkim aktorem, do którego wzdychają tysiące fanek. W "Plejadzie" opowiedziała, jak do tego doszło. Magda Gessler zagrała w polskim zwiastunie amerykańskiego filmu "Bullet Train", w którym główną rolę gra Brad Pitt. Pochwaliła się tą zajawką na Instagramie:

"Bullet Train" to film akcji w reżyserii Davida Leitcha. Pięcioro zabójców, znajdujących się w szybkim pociągu jadącym z Tokio do Morioki, odkrywa, że ich zlecenia są ze sobą wzajemnie powiązane. Brad Pitt wcieli się w rolę zabójcy o imieniu Ladybug. Kiedy między bohaterami dochodzi do bójki, w zwiastunie do akcji wkracza pasażerka, którą jest Magda Gessler i ucisza zachowujących się zbyt głośno pasażerów:

Magda Gessler ujawnia kulisy swojego spotkania z Bradem Pittem

Reklama

Magda Gessler przyznała, że oczywiście nie zagrała razem z Bradem i nie miała okazji spotkać go przy pracy nad zwiastunem. Jednak... restauratorka osobiście spotkała się już kiedyś z hollywoodzkim aktorem.

Magda Gessler odwiedziła restaurację ze swoim partnerem Waldemarem Kozerawskim, który powiedział Bradowi Pittowi, że ludzie często go z nim mylą i tak zaczęło się to spotkanie.

 Zobacz też:

Magda Gessler gasi atakujących ją internautów: "Życzę chęci do życia i pracy"

69. urodziny Magdy Gessler! Lara Gessler pokazała zdjęcia z rodzinnego albumu!

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: miłość jak z bajki, która wróciła niczym bumerang

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Waldemar Kozerawski | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy