Reklama
Reklama

Magda Gessler jest warta najwięcej. To na niej TVN zarabia krocie

Magda Gessler (69 l.) to prawdziwa królowa TVN. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" nieprzerwanie od lat zajmuje najwyższe miejsce na liście najlepiej opłacanych gwiazd stacji. Kuba Wojewódzki (59 l.) czy Piotr Kraśko (51 l.) mogą co najwyżej pomarzyć o takich sumach. Niewiarygodne, ile stacja zarobiła dzięki niej.

Magda Gessler królową TVN-u

Magda Gessler od wielu lat jest jednym z asów w rękawie TVN-u. Od 2010 roku celebrytka prowadzi "Kuchenne rewolucje", które dla reklamodawców są niewyczerpanym źródłem pieniędzy. Tylko w 2019 roku stacja dzięki programowi zarobiła 232,9 mln złotych. W jednym z wywiadów Magda Gessler żaliła się wówczas, że jej zarobki nijak mają się do kokosów, które zbija telewizja.

Gdy kilka tygodni temu media obiegła wieść, że Edward Miszczak odchodzi z TVN-u, pojawiły się pogłoski, że wraz ze zmianą wysokim szczeblu, wiele gwiazd może pożegnać się ze stacją. Mówiło się o tym, że zagrożona jest m.in. posada Filipa Chajzera. Nie brakowało również plotek dotyczących Magdy Gessler.

Reklama

"Magda wiele zawdzięcza Edwardowi. To on zrobił z niej gwiazdę. Dla Magdy nie ważna jest stacja. Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1" - donosił anonimowy informator "Super Expressu".

W końcu Magda Gessler dała kres wszelkim niedomówieniom. Wydała oświadczenie w którym zapewniła, że zostaje na swoim stanowisku gospodyni "Kuchennych rewolucji". 

Magda Gessler jest warta najwięcej

Od początku września na antenie TVN emitowane są nowe odcinki "Kuchennych rewolucji". Cennik, który możemy znaleźć na oficjalnej stronie stacji nie pozostawia złudzeń, że program nadal jest najmocniejszym atutem telewizji. Za reklamę transmitowaną w przerwie "Kuchennych rewolucji" trzeba zapłacić najwięcej. Choć 500 zł więcej kosztują reklamy, towarzyszące "Faktom", to jednak przewaga gastronomicznego show polega na istnieniu aż czterech bloków reklamowych. W przypadku "Faktów" materiały są pokazywane jedynie przed i po programie.

W marcu tego roku "Kuchenne rewolucje" zostały wycenione na 50,2 tys. złotych za spot reklamowy. Droższe były jedynie "Mask Singer", "Fakty" oraz serwis sportowy. Jesienią Magda Gessler pozostawiła konkurencję daleko w tyle. "Kuchenne rewolucje" zostały wycenione są na 69 tys. złotych! "Kuba Wojewódzki" również może się poszczycić stosunkowo dobrym wynikiem, jednak cena 37 tys. złotych wydaje się bardzo skromna w porównaniu z "Kuchennymi rewolucjami". Za reklamę towarzyszącą programowi "Mam talent" stacja żąda 54,9 tys. złotych, z kolei w przypadku serialu "Herkules" kwota ta wynosi 32,7 tys. złotych.

Małgorzata Rozenek-Majdan, która od niedawna sprawdza się w roli prowadzącej program "Dzień dobry TVN", niedawno zapowiedziała Magdę Gessler słowami:

"Ale słuchajcie, mówi się, że królowa jest tylko jedna, a my właśnie zadamy temu kłam. Bo w studiu z nami królowa polskiej telewizji, Magda Gessler."

W stacji Magda Gessler rzeczywiście posiada wysoką pozycję. Nawet wśród największych gwiazd może liczyć na szczere uznanie. 

Zobacz też:

Doda urządziła reżyserowi piekło na ulicy. Odesłał ją do psychologa

Marcin Prokop i Dorota Wellman odchodzą z "Dzień Dobry TVN"? Poseł Lewicy zabrał głos

Wymęczony Marcin Hakiel wyznaje: "Niedługo role się odwrócą"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | "Kuchenne rewolucje"
Reklama
Reklama
Reklama