Reklama
Reklama

Marcin Prokop i Dorota Wellman odchodzą z "Dzień Dobry TVN"? Poseł Lewicy zabrał głos

Marcin Prokop (45 l.) i Dorota Wellman (61 l.) rozstają się z Dzień Dobry TVN? Na wielbicieli śniadaniowego programu padł blady strach. Najnowsza publikacja stacji daje mocno do myślenia. Czyżby kolejne przetasowania pracownicze?

"Dzień Dobry TVN": kolejne zmiany kadrowe

Marcin Prokop i Dorota Wellman to niekwestionowane wizytówki programu Dzień Dobry TVN. Zabawny duet od wielu lat gości na antenie telewizyjnej. Widzowie polubili ich za dużą dozę dystansu i poczucie humoru. Spora różnica wzrostu oraz odmienne temperamenty sprawiły, że Marcin Prokop i Dorota Wellman stworzyli parę, która dopełniała się nawzajem. Przeciwieństwa stały się ich atutem. Dorota Wellman często opowiadała o tym, jak przebiega ich współpraca. Tłumaczyła, że jest osobą, która musi monitorować zachowanie swojego kolegi z pracy i nieco go stopować.

Reklama

Jak wiadomo, w ostatnim czasie w "Dzień Dobry TVN" zaszło wiele zmian. Do produkcji programu dołączyła Małgorzata Rozenek-Majdan. Z kolei, Anna Wendzikowska zrezygnowała z dalszej współpracy ze śniadaniowym show. Niestety wiele wskazuje na to, że rotacje kadrowe w TVN jeszcze nie dobiegły końca.

Marcin Prokop i Dorota Wellman odchodzą z "Dzień Dobry TVN"?

Dziś widzowie "Dzień Dobry TVN" na chwilę zamarli. Na facebookowym profilu programu ukazało się zdjęcie, przedstawiające pracowników programu. Niestety na fotografii zabrakło kilku osób. Wśród uśmiechniętych twarzy nie znajdziemy Marcina Prokopa i Doroty Wellman. W komentarzach pojawiło się wiele nerwowych zapytań. Fani duetu chcieli dowiedzieć się, czy brak prowadzących to przypadek, czy może zapowiedź ich odejścia z show.

Niepokój fanów udzielił się także posłowi Lewicy. Mężczyzna postanowił zabrać głos w tej sprawie.

"Nie rozpaczajmy... jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Miłego dnia" - napisał Marcin Kulasek z Lewicy.

Stacja póki co, wstrzymuje się z podaniem informacji na temat Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Na pewno wcześniej, czy później dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy prezenterów.

Zobacz też:

Jane Fonda przekazała fanom przykre wieści. Aktorka właśnie rozpoczęła chemioterapię

Ibisz zachwycony "brzuszkową" sesją żony. Pokusił się o prywatny komentarz!

Edyta Górniak ujawnia nieznane dotąd kulisy rozstania! Partner zdradził ją i miał dziecko z kochanką. A to nie wszystko...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop | Dorota Wellman | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama