Reklama
Reklama

Maffashion szykuje się do walki. Zmobilizowała prawnika i zamierza ruszyć na wojnę z TVN!

Maffashion postanowiła publicznie zaprotestować przeciwko reportażowi opublikowanemu na antenie TVN. W kulisach sławy „Uwagi!” poruszono temat jej byłego partnera Sebastiana Fabijańskiego. Nie zapomniano przy tym o Julii Kuczyńskiej, która jest matką Bastiana – synka aktora. Sposób w jaki ją przedstawiono nie spodobał się Maff. Influencerka wymaga sprostowania i grozi, że przekaże sprawę do prawnika.

Maffashion i Fabijański - historia związku

Maffashion i Sebastian Fabijański poznali się lata temu na imprezie w klubie, ale prawda o ich romantycznej relacji wyszła na jaw w 2019, gdy do sieci trafiły zdjęcia czule obściskującej się pary. Wszystko miało miejsce niedługo po tym, jak znana blogerka rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Czarkiem Jóźwikiem. W listopadzie tego samego roku Maff i Fabijański oficjalnie potwierdzili związek, pojawiając się razem na uroczystej gali. 

Reklama

Od tego momentu ich relacja rozwinęła się w zawrotnym tempie. W grudniu tego samego roku tych dwoje było już zaręczonych i tworzyło plany na przyszłość. Para zamieszkała razem tuż po wybuchu pandemii, co tylko podsyciło plotki. Szybko stało się jasne, że influencerka jest w ciąży. Zakochani nie komentowali jednak tej sprawy, a Maff nieco usunęła się w cień, próbując uniknąć rozgłosu.

Po urodzeniu Bastiana troskliwa mama skupiła się na dziecku, a zmęczenie i połóg sprawiły, że rzadziej spędzała czas na bliskości z partnerem. Jak sama mówiła:

"Rozmawialiśmy o tym z Sebastianem i bez względu na to, jakie są spekulacje, ciąża nie była niespodzianką. To było planowane. (...) Od razu po ciąży czułam się osobą seksualną. Wiadomo, gdy kobieta rodzi, to działają u niej hormony. Te emocje przenosi się na dziecko, na tę bliskość, więc mniej potrzebuje jej od partnera. Plus dochodzi oczywiście połóg. Ja poszłam w oddawanie bliskości i uwagi dziecku, więc częstotliwość zbliżeń z partnerem oczywiście się zmieniła. No i przez zmęczenie, powiedzmy sobie szczerze. Lubię też, jak jest klimat, jakieś budowanie napięcia, chyba zresztą większość kobiet tak ma. A tutaj teraz nie ma na to przestrzeni" - zdradziła w rozmowie z Ofenim.

Reportaż w "Uwadze" zbulwersował Maffashion. Grozi pozwem TVN-owi!

W sobotni wieczór w programie "Uwaga!" telewizji TVN pochylono się nad postacią Sebastiana Fabijańskiego, ale wspomniano także o matce jego dziecka.

Maffashion nie była zadowolona z tego, jak przedstawiono ją w materiale "Uwagi!". Na swoim profilu na Instagramie przedstawiła, jak się sprawy mają z jej perspektywy i napisała oficjalne oświadczenie, w którym zagroziła stacji, że podejmie kroki prawne, by sprawiedliwości stało się zadość.

"Uwaga TVN. Wyjątkowo nierzetelny i kłamliwy wątek dotyczący mojej osoby przedstawiony w materiale. Podejmuję stosowne kroki prawne. Oczekuję przeprosin i sprostowania" - napisała Julia Kuczyńska.

Zobacz też:

Maffashion nie wspiera Opozdy? Mocna odpowiedź na zarzut internauty!

Fabijański spotyka się z tiktokerką. Wiemy, kim jest tajemnicza nastolatka!

Jak Maffashion poznała Fabijańskiego? Oto historia ich związku i rozstania

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | "Uwaga" TVN | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy