Reklama

Reklama

Reklama

Jak Maffashion poznała Fabijańskiego? Oto historia ich związku i rozstania

Wieść o tym, że Sebastian Fabijański (35 l.) i Maffashion (34 l.) nie są już razem, zelektryzowała polskie media. Początki i historia ich związku była w połowie owiana tajemnicą. Pomimo że oboje byli osobami publicznymi, nie epatowali związkiem jak typowi celebryci. Po narodzinach dziecka niestety coś zaczęło się pomiędzy nimi psuć.

Julia Kuczyńska, znana w internecie jako Maffashion po zakończeniu związku z Cezarym Jóźwikiem (youtuberem) ukrywała, kim jest nowy wybranek jej serca. Dociekliwi paparazzi przyłapali blogerkę z Sebastianem Fabijańskim. Wieść o tym, że blogerka modowa i aktor są w związku, gruchnęła niczym grom z jasnego nieba. Potem było jeszcze ciekawiej!

Jak Maffashion poznała Fabijańskiego?

Pierwszy raz przyłapano ich razem, zaraz po rozstaniu Julii z poprzednim partnerem - twórcą internetowym Czarkiem Jóźwikiem (27 l.). Wtedy wiele mówiło się o tym, że to właśnie aktor był przyczyną zerwania zaręczyn z youtuberem.

Reklama

Zdjęcia czule obściskujących się Maffashion i Fabijańskiego ukazały się w październiku 2019 roku, a w listopadzie para oficjalnie potwierdziła swoje uczucia, pojawiając się razem na uroczystej gali. 

Od tamtej pory pędzili przez kolejne etapy relacji w zawrotnym tempie. W grudniu aktor i blogerka byli już zaręczeni, a po wybuchu pandemii zdecydowali się razem zamieszkać.

Julia została zapytana przez jedną z fanek na Instagramie o to, kiedy i gdzie poznała Sebastiana Fabijańskiego, ale też czy wiedziała, że to on jest tym jedynym. Maffashion postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i wyjawić nieco szczegółów z ich prywatnego życia.

Maffashion i Sebastian Fabijański: najmniej medialna ciąża roku

Niedługo potem okazało się, że Julia jest w ciążyMaffashion pewnego razu na Instagramie opowiedziała o momencie ich zapoznania.

We wrześniu 2020 roku zostali rodzicami małego Bastiana, a niedawno na etapie urządzania domu. Wielu od początku spisało ich związek na straty, wielu twierdziło też, że zwyczajnie do siebie nie pasują. 

O tym, że Maffashion spodziewa się dziecka przez niektórych dziennikarzy określany był "najmniej medialną ciążą roku". Oboje bardzo długo nie komentowali plotek i doniesień na swój temat.

W lipcu 2021 Julia została bohaterką okładki "Fashion Magazine", na którym zaprezentowała swój pierścionek zaręczynowy. Oficjalną informację Maffashion potwierdziła dopiero w 2021 roku.

Maffashion zdystansowała się od Fabijańskiego po porodzie?

Macierzyństwo bardzo sposobało się Julii i całą miłość przelała na małego Bastiana. Sebastian poczuł się odrzucony, pomimo tego, że para kupiła piękny dom z ogrodem.

Julia Kuczyńska opowiedziała:

"Rozmawialiśmy o tym z Sebastianem i bez względu na to, jakie są spekulacje, ciąża nie była niespodzianką. To było planowane. (...) Od razu po ciąży czułam się osobą seksualną. Wiadomo, gdy kobieta rodzi, to działają u niej hormony. Te emocje przenosi się na dziecko, na tę bliskość, więc mniej potrzebuje jej od partnera. Plus dochodzi oczywiście połóg. Ja poszłam w oddawanie bliskości i uwagi dziecku, więc częstotliwość zbliżeń z partnerem oczywiście się zmieniła. No i przez zmęczenie, powiedzmy sobie szczerze. Lubię też, jak jest klimat, jakieś budowanie napięcia, chyba zresztą większość kobiet tak ma. A tutaj teraz nie ma na to przestrzeni". 

W efekcie Sebastian rzucił się w wir imprez. Jedna z nich nie skończyła się zbyt dobrze.

Maffashion komentuje rozstanie z Fabijańskim

Sebastian próbował odreagować trudną sytuację imprezowaniem. Efektem była sytuacja z Rafalalą, u której Sebastian wylądował po imprezie. Podobno stało się to pod wpływem środków odurzających. Sebastian Fabijański ogłosił, że jest szantażowy i zgłasza sprawę do sądu. Z kolei Rafalala udaje, że "nie wie o kogo może chodzić"?

Maffashion dodała Instastory, na którym opowiada historię ze swojego punktu widzenia.

"Słuchajcie, to jest ten moment, w którym nagram to story, które pewnie ciekawi wiele osób. Czekałam na moment, aż będę bardziej gotowa psychicznie, stabilnie... Bo nie jest łatwo i nie wiem, czy gotowa jestem, ale skoro już się pojawili rzekomi informatorzy (mam swoje podejrzenia) (...) - powiedziała.

"Rozstałam się z Sebastianem trzy tygodnie temu, około. Potwierdzam. W planie było powiedzenie tego w sumie wspólnie, wydanie oświadczenia, no ale tak jak już mówię...Tak jak mówiłam, komuś zależało na tym, aby uprzedzić w sumie jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia swojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić - nie mam zamiaru komentować, wywlekać, prać brudów, robić jakichś różnych rzeczy, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o ten związek, on też nie był medialny. Mimo że my osobami medialnymi byliśmy, to nasz związek taki od początku nie był" - dodała.

Komu wierzycie?

Zobacz też:

Maffashion i Sebastian rozstali się. Influencerka potwierdza: "W planie było powiedzenie tego wspólnie"

Tomasz Lis dalej nęka Renatę Kim. Nie uwierzycie, do czego się posunął

Paulina Młynarska murem za Renatą Kim. "Muszę, bo się uduszę!"

Jacek Jelonek, czyli pierwszy polski "Prince Charming" zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Bartosz Żukowski znów przeszedł metamorfozę. Wygląda lepiej?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy