Reklama
Reklama

Maffashion reaguje na przeprosiny TVN-u! Stacja zaliczyła gigantyczną wpadkę i musiała się wycofać

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska po emisji "Kulisów sław" z programu "Uwaga" w TVN zażądała od stacji przeprosin i sprostowania. Pewnie odcinek nie rozsierdziłby blogerkę tak bardzo, gdyby nie rzekome przekłamania na jej temat, a także wciągnięcie w to wszystko jej syna. Przypomnijmy, że gościem owego odcinka był były partner Maffashion, Sebastian Fabijański.

Maffashion wygrała z TVN! Otrzymała przeprosiny, które jeszcze bardziej ją rozwścieczyły

Maffashion jest już blisko rok po rozstaniu z aktorem i układa swoje życie w pojedynkę z synem. Odcinek "Uwagi" wyemitowany w stacji TVN przedstawił blogerkę w kiepskim świetle - choć to i tak mało powiedziane. Zezłoszczona Julia postanowiła wytoczyć ciężkie działa przeciwko TVN i... wygrała!

Reklama

TVN przeprasza Maffashion za odcinek "Uwaga - Kulisy Sławy"

Jak na celebrytów przystało, w ruch poszło pogrożenie palcem stacji TVN, że domaga się sprostowania i przeprosin, a sprawa trafiła już do jej prawnika. Maffashion wszystko opisała wówczas na swoim InstaStory "Uwaga TVN": "Wyjątkowo nierzetelny i kłamliwy wątek dotyczący mojej osoby przedstawiony w materiale. Podejmuję stosowne kroki prawne. Oczekuję przeprosin i sprostowania".

Influencerce udało się uzyskać to, czego oczekiwała. Najpierw wycięto niepochlebne fragmenty o Julii, a teraz doszły do tego jeszcze przeprosiny.

"TVN S.A., wydawca programu "Uwaga!", niniejszym przeprasza Panią Julię Kuczyńską znaną jako Maffashion za naruszenie Jej dóbr osobistych, w szczególności w postaci dobrego imienia i godności poprzez podanie nieprawdziwych informacji w wyemitowanym dnia 1 kwietnia 2023 roku programie "Uwaga!" - cykl "Kulisy sławy".

Przeprosiny TVN jeszcze bardziej rozwścieczyły Maffashion. Wydała oświadczenie: "Nie pozwolę"

Przeprosiny, przeprosinami, ale Maffashion postanowiła przypomnieć wszystkim, że każdy kto będzie kłamać na jej temat musi zmierzyć się z konsekwencjami. W poście na Instagramie wbiła też szpilkę w byłego partnera.

"Uważam, że można zrobić komuś laurkę bez oczerniania drugiego człowieka. I po prostu tworząc materiał o kimś, wystarczyło się skupić się na tej osobie. Niech każdy robi sobie PR taki jaki chce. Nie pozwolę jednak na wycieranie sobie mną i dzieckiem (kłamstwo o opiece naprzemiennej) gęby. Następnym razem też nie pozwolę" - napisała Julia na Instagramie.

Pod wpisem Julia otrzymała mnóstwo wsparcia od innych influencerów i celebrytów, m.in. Macieja Dowbora, Joanny Opozdy, Doroty Gardias, Magdy Mołek, czy Natalii Siwiec.

Zobacz też:

Maffashion szykuje się do walki. Zmobilizowała prawnika i zamierza ruszyć na wojnę z TVN!

Maffashion nie wspiera Opozdy? Mocna odpowiedź na zarzut internauty!

Maffashion po głośnym rozstaniu wyprowadziła się z ich wspólnego domu. Gdzie teraz mieszka?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | TVN SA | "Uwaga" TVN
Reklama
Reklama
Reklama