Reklama
Reklama

Maffashion po głośnym rozstaniu z Fabijańskim wyprowadziła się z ich wspólnego domu. Gdzie teraz mieszka?

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion (35 l.) niedawno przeprowadziła się z rodziną do willi pod Warszawą. Ale… ten adres jest już nieaktualny! Od tego roku mieszka w apartamencie, który pod względem luksusu nie ustępuje domowi!

Kim jest Maffashion?

Maffashion jest jedną z najbardziej znanych polskich blogerek modowych i influencerek. Karierę zaczynała w 2009 roku jako "szafiarka", wpisując się w ówczesny trend blogów o modzie. Szybko wybiła się, otrzymując autorski program w telewizji, a także rozszerzając modową działalność o projektowanie ubrań. Pracowała też jako modelka. Obecnie zarabia głównie jako projektantka ubrań oraz współpracując z licznymi markami, ale nieobce jej są także występy przed kamerą czy w teledyskach. Jej profil na Instagramie ma prawie półtora miliona obserwujących.

Reklama

Poprzednio: willa

Maffashion przez kilka lat związana była z aktorem i raperem Sebastianem Fabijańskim. Para ma syna Bastiana. Rodzicielstwo stało się dla obojga impulsem do założenia wspólnego gniazda. Miesiącami blogerka dzieliła się z fanami sprawozdaniami z budowy i urządzania domu, a finałowy efekt rozpalał wyobraźnię. Cała trójka zamieszkała w ponad 200-metrowej willi w Konstancinie pod Warszawą, miejscowości będącą kolonią celebrytów. Wystrój był ultranowoczesny; zdjęcia wnętrz zapierają dech w piersiach. Para nie cieszyła się jednak efektem swojej pracy zbyt długoPo głośnym rozstaniu oboje porzucili wybudowany wspólnie dom, planując jego sprzedaż. Ciekawskim internautom udało się zlokalizować ogłoszenie. Okazało się, że para wyceniła swoją nieruchomość na zawrotną kwotę 6 milionów 250 tysięcy złotych!

Obecnie: apartament

Gdzie w takim razie podziała się blogerka? Szczęśliwie nowe lokum już na nią czekało. Okazało się, że od kilku lat Julia Kuczyńska jest właścicielką ogromnego, 120-metrowego mieszkania w Warszawie. Przez cały ten czas było niezamieszkane, służyło okazjonalnie jako studio do zdjęć i nagrań reklamowych, a celebrytka prowadziła w nim powolne, niemal hobbystyczne prace remontowe.

"Miesiącami, a nawet latami systematycznie coś w nim robiłam, ale bez ciśnienia. Później w tym mieszkaniu planowo miały odbywać się sesje, nagrania, reklamy itd. Kilku fotografów, a nawet firm skorzystało z tej przestrzeni. Pół roku temu postanowiłam wrócić do tematu wykończenia mieszkania tak, aby można było w nim mieszkać" - opowiadała na Instagramie.

Różnice i podobieństwa

Urządzenie willi porażało luksusem, ale finałowy efekt solowych prac dekoratorskich Kuczyńskiej w niczym nie ustępuje wystrojowi jej poprzedniego domu. Choć skala jest nieco mniejsza, widać tu podobny rozmach i przywiązanie do projektów absolutnie najwyższej jakości. Styl, jaki obrała Maffashion do swojego obecnego apartamentu całkowicie różni się od tego z willi. Tam panował industrialny, surowy i zdystansowany klimat, królował beton, metal i wielkie płaszczyzny. Tutaj także na pierwszy plan wybija się przestrzeń, ale w zdecydowanie cieplejszej odsłonie.

Motyw przewodni i płaskorzeźba

Motywem przewodnim, nadającym spójność mieszkaniu, jest nostalgiczne spojrzenie ku tropikom, poddane supernowoczesnej stylizacji. Liczne detale subtelnie nawiązują do specyficznej egzotyki lat 70., jednak retro inspiracje są tu ledwo aluzją i punktem wyjścia. Największą uwagę przykuwa płaskorzeźba ze zwierzęcymi motywami. Ten detal ma osobną historię.

"Zainspirowana jedną z wcześniejszych podróży zamarz[y]łam mieć białą płaskorzeźbę w domu. Zebrałam inspiracje z neta i to co miałam w telefonie... Stworzyłam "szkic", a następnie zleciłam temat architektowi. Wiedział, co chce i pięknie to ogarnął" - opowiada Kuczyńska.

Paleta i materiały

Mieszkanie urządzone jest w jednolitej palecie barw. Złamana biel/beż, brąz i szarości - kolory stonowane, ale w ciepłej tonacji tworzącej przyjazną atmosferę. Rzucają się w oczy szlachetne materiały. W części kuchennej mocnym, dominującym elementem jest drewniany stół. To designerski mebel na dwóch nogach zrobionych z grubych pni podtrzymujących masywny blat. Drewno pojawia się także na sufitach oraz indywidualnie projektowanych, żaluzjowych frontach szafy. Najbardziej przykuwa jednak uwagę drewniana boazeria w kolorze ciepłego brązu. Wyłożenie fragmentu korytarza do sypialni wąskimi szczebelkami to zdecydowany, bardzo stylowy akcent retro.

Przytulne kontrasty

W wystroju nieustannie miękkość spotyka się z surowością. Dywany są beżowe i z długim włosiem, firany mleczne i sięgające do ziemi. Jednakże ramy okien i drzwi prowadzących na balkon w całości wykonane są ze stali - także indywidualnego projektu. Prosta forma doskonale wpasowuje się w nienachalną, pełną nawiązań, a jednak nieprzeładowaną całość. Nie brakuje też elementów surowych poprzez swą neutralność - ulubionych przez celebrytkę szarości prostej kanapy czy zasłon. Idealnym przykładem zestawienia ciepła i nowoczesnej formy jest kominek, dzielący kuchniosalon na dwie sekcje. Przypomina fragment ściany albo prostopadłościenny, przeszklony pilaster - ale jego funkcja jest jednoznacznie skojarzona z domową przytulnością.

Oszałamiająca całość

Urządzenie mieszkania jest w całości precyzyjnie skomponowane, a każdy detal z osobna dobrany rozmyślnie i z pietyzmem. Widać, że zarówno projekty, jak i materiały oraz wykonanie są najwyższej jakości. Całość jest niesłychanie wysmakowana. Życzymy zatem, by tym lokum gwiazda mogła cieszyć się dłużej, niż poprzednim!

Zobacz też:

Najgłośniejsze romanse i związki 2022 roku. To one wywołały największe afery i skandale miłosne 

Maffashion: Święta Bożego Narodzenia. Celebrytka nie chciała o tym mówić, a jednak wyszło...

Maffashion zmieni całkowicie fryzurę? Szykuje się kolosalna zmiana wyglądu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy