Reklama
Reklama

Maffashion bezlitosna dla turystów na Krupówkach jeżdżących dorożkami! "Męczenie zwierząt!"

Maffashion razem z rodziną wybrała się do Zakopanego, aby tam rozpocząć nowy rok. gwiazda przy okazji skrytykowała turystów i turystki, którzy korzystają z dorożek i sań zaprzężonych w konie. "Męczenie zwierząt!" - napisała fashionistka.Maffashion, czyli Julia Kuczyńska wraz z rodziną, czyli synem Bastianem i Sebastianem Fabijańskim wybrali się w Tatry, aby tam świętować nadejście nowego roku. Na Instagramie pokazała urocze zdjęcia, ze wspólnego, rodzinnego wyjazdu.

Maffashion krytykuje turystów na Krupówkach

Podczas pobytu w Zakopanem Julia Kuczyńska zwróciła uwagę na turystów i turystki, którzy korzystają z okazji i jeżdżą po mieście saniami oraz dorożkami zaprzężonymi w konie. Fashionistce bardzo nie spodobał się ten widok. Celebrytka uważa, że ludzie w ten sposób męczą zwierzęta.

Reklama

Gwiazda bardzo przejęła się losem zwierząt. Zwraca uwagę na warunki, w których muszą pracować. Właściciele nie dbają o konie, które pracują ponad swoje siły przez bardzo wiele godzinMaffashion uważa, że korzystanie z usług takich osób to powód do wstydu.

Zobaczcie również:

Katarzyna Zielińska na Malediwach. Niewielu byłoby stać na tak luksusowy hotel!

Księżniczka Anna upokorzyła Camillę? Nie pozwoli, by bratowa została królową!

Dawno niewidziana Melania Trump zachwyciła!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy