Reklama
Reklama

Górniak poucza Maffashion: Twój młody wiek nie usprawiedliwia pychy

Edyta Górniak pokłóciła się ostatnio z Małgorzatą Rozenek-Majdan o szczepionki. Teraz, kiedy jest ostro krytykowana za udział w koncercie TVP "Murem za polskim mundurem", postanowiła bronić swojego występu i repertuaru, jaki wybrała. Dostało się Maffashion.

Edyta Górniak naskakuje na kolejną gwiazdę

5 grudnia telewizja publiczna zorganizowała koncert "Murem za polskim mundurem", którego celem było wsparcie polskich żołnierzy i funkcjonariuszy Straży Granicznej, pełniących służbę na granicy z Białorusią.

Jedną z występujących tam gwiazd byłą Edyta Górniak. Wokalistka wykonała dwa utwory - "Czerwone maki na Monte Cassino" i "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena.
Maffashion nie spodobało się, że Edyta Górniak śpiewa utwór Niemena,  kiedy na granicy z Białorusią umierają ludzie. Fashionistka na InstaStories opublikowała relację, w której dała wyraz swojemu oburzeniu.

Reklama

Edyta Górniak odpowiedziała celebrytce. Nie przebierała w słowach. 

Wytknęła Maffashion nie tylko młody wiek (34 lata), ale też zwróciła uwagę na to, czym zajmuje się Julia Kuczyńska. Wokalistka podkreśliła jednocześnie, jak ważne jest to, co robi ona sama...

Jakub i Dawid: Górniak nas zablokowała

Na Edytę Górniak poskarżyli się także inni znani influencerzy - Jakub i Dawid. Na swoim koncie zamieścili wpis, w którym opisali całą sytuację. Po tym, jak skrytykowali repertuar artystki podczas koncertu na granicy, zostali przez nią zablokowani. Dodatkowo otrzymali wiadomość: "Wysil się i poszerz swoją percepcję"

Dalej panowie zaproponowali, by Edyta Górniak oddała honorarium za swój występ na tym koncercie na rzecz jednego z ośrodków dla imigrantów. Wówczas uwierzą, że artystka w życiu kieruje dobrym sercem, a nie dobrem materialnym.

Zobacz też: 

Wypadek samolotu na Okęciu. Na pokładzie była Roxie Węgiel

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na ściance

Premier Morawiecki zapowiedział nowe obostrzenia na święta

PAP/pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Murem za polskim mundurem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy