Reklama
Reklama

Madonna w gorsecie polskiej marki. To wielki zaszczyt dla projektantki

Madonna (64 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych światowych artystek. Wokalistka znana jest ze swoich charakterystycznych stylizacji. Niedawno 64-latka wzięła udział w sesji dla włoskiego wydania czasopisma "Vanity Fair". Na jednym ze zdjęć pozuje w gorsecie polskiej projektantki!

Madonna to ikona stylu

Madonna od lat uchodzi za niekwestionowaną ikonę stylu. Zachwyca i szokuje swoimi stylizacjami. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że z każdą nową płytą proponuje fanom nowy wizerunek dobrany do muzyki, którą prezentuje.


64-latka znana jest z tego, że bardzo lubi nosić gorsety. Podczas swojej trasy koncertowej "Blonde Ambition" z 1990 roku miała na sobie jasny gorset projektu Jean Paul Gaultier. Ten model z mocno podkreślonymi trójkątnymi miseczkami stał się prawdziwym hitem tamtych czasów. Niedawno artystka postanowiła o nim przypomnieć, jednak w nieco innym wydaniu...

Reklama

Madonna w charakterystycznym gorsecie polskiej projektantki

Madonna udzieliła wywiadu i wzięła udział w sesji dla włoskiego wydania "Vanity Fair". 64-latka na zdjęciach pozuje w charakterystycznym gorsecie. Okazuje się, że ten element stroju stworzyła polska projektantka, Katarzyna Konieczka.

Katarzyna Konieczka na co dzień tworzy w Sopocie. Pracuje jako "kostiumografka kreatywna". Jej projekty są bardzo charakterystyczne. Konieczka proponuje swoim odbiorom styl mroczny i dość awangardowy.

Ma na swoim koncie projekty kostiumów scenicznych dla wielu polskich artystów, w tym dla Nergala, Dody czy Justyny Steczkowskiej. Zagraniczne gwiazdy również się do niej odzywają, kiedy szukają czegoś nietuzinkowego. Jej kreacje nosiła Lady Gaga, Fergie oraz wcześniej wspomniana Madonna.

Katarzyna współpracuje również przy produkcji filmów, między innymi "Demony wojny" czy "Mindcage". Jakiś czas temu odpowiadała za stroje do show "Mask Singer".

Konieczka zaprojektowała kreację dla Małgorzaty Rozenek-Majdan

Jakiś czas temu Kasia Konieczka zaprojektowała kreację, w której pojawiła się na jednej z imprez Małgorzata Rozenek-Majdan. 44-latka ubrana była w obcisłą suknię z odkrytymi ramionami, góra jej stroju przypominała zbroję. To nie pierwsza współpraca gwiazdy TVN z Konieczką. Projektantka była również odpowiedzialna za jej przebranie na Halloween.

Zobacz też:

63-letnia Madonna znów szokuje! Nagranie z jej udziałem hitem w sieci

Madonna rozstała się z młodszym o 36 lat kochankiem! "Rzuciła się w intensywne życie towarzyskie"

Madonna zszokowała fanów. Wystąpiła w wymownej koszulce z papieżem Polakiem!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Madonna | Małgorzata Rozenek | Doda | Nergal | Justyna Steczkowska | Lady Gaga
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy