Reklama
Reklama

Maciej Musiał pochwalił się zdjęciem z tajemniczą pięknością. Kim jest jego nowa dziewczyna?

Maciej Musiał (27 l.) może zaliczyć kilka ostatnich miesięcy do niezwykle udanych. Aktor pojawia się w nowych filmach i serialach, nawiązuje pracę ze znanymi markami, a liczba jego fanów w mediach społecznościowych stale rośnie. Niedawno otworzył własny lokal w centrum Warszawy. Wygląda na to, że w sprawach sercowych też zaczyna mu się układać. Z kim spotyka się wschodząca gwiazda kina?

Kontrowersyjny post polskiego aktora

Niedawno sporo kontrowersji wzbudziło zdjęcie udostępnione przez Macieja Musiała na jego instagramowym koncie. Na fotografii widzimy aktora, który prowadząc samochód, głaszcze smukłe kobiece nogi.

Z jednej strony fanów bulwersowało promowanie niezbyt bezpiecznego stylu jazdy, z drugiej  - pomalowane paznokcie aktora.

Artysta bowiem, przy okazji tego posta, promował też znaną markę kosmetyków.

Reklama

Jakby tego było mało, aktor pochwalił się też występem w nowej produkcji Netflixa.

To się nazywa wielozadaniowość!

Kim jest nowa dziewczyna Macieja Musiała?

Uwagę internautów przykuły też kobiece nogi, które widnieją na sponsorowanym zdjęciu. Wielu fanów zastanawiało się, czy należą one do wybranki popularnego aktora, czy może również są częścią zaplanowanej akcji marketingowej.

Jak się teraz okazuje - to jednak nowa sympatia towarzyszyła Musiałowi w opublikowanym materiale! Kim jest tajemnicza piękność?

To, z kim spotyka się przystojny gwiazdor nie jest już tajemnicą. Jak donosi portal Pudelek, nowa partnerka aktora to Weronika Targońska, modelka z Gdańska.

Dziewczyna ma na swoim koncie współpracę z wieloma znanymi markami odzieżowymi i to nie tylko polskimi. 

Trzeba przyznać, że wybranka 27-latka może pochwalić się idealną figurą! Zresztą, zobaczcie sami:

Maciej Musiał - przed kamerą od najmłodszych lat

Maciej Musiał należy do najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. Przed kamerą występuje już od najmłodszych lat. Największą popularność przyniósł mu występ w serialu "Rodzinka.pl", w którym wystąpił obok Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka, Wiktorii Gąsiewskiej i Julii Wieniawy.

Pojawiał się również na dużym ekranie, wystąpił m.in. w filmie "Dzień dobry, Kocham Cię", "Miłość jest wszystkim", czy "Baby są jakieś inne". Niebawem Maciej Musiał ma się pojawić w superprodukcji "Chłopi", której premiera zapowiedziana jest na przyszły rok.

Zobacz też:

Maciej Musiał zdjął koszulkę. Fani porównali go do Brada Pitta

Maciej Musiał głaszcze nogi kobiety podczas jazdy. Fani ostro krytykują jego zachowanie

Restauracje polskich celebrytów. U kogo można coś zjeść i w jakiej cenie

Kolejny sukces Macieja Musiała. Zagrał w produkcji Netflixa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy