Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa miłości" - znamy zwycięzców 6. edycji

6. sezon programu "Love Island. Wyspa miłości" dobiegł końca. Wiadomo już, która spośród czterech finałowych par została uznana za najbardziej dobraną.

Po ponad sześciu tygodniach wspólnego pobytu w na Wyspie Miłości cztery pary odnalazły swoje drugie połówki i dotarły do finału. Widzowie byli świadkami miłosnych uniesień i wielu perypetii. Ostatecznie do finałowego odcinka, dzięki głosom widzów, awansowali: Kuba i Wero, Wiki i Sebastian, Kamil i Sara oraz Sasha i Angelina. 

Noc magicznych wyznań w "Love Island"

Finał zelektryzował całą ósemkę Wyspiątek. Do decydującego wieczoru przygotowywali się bardzo skrupulatnie, bo odnaleźć w sercu właściwe słowa wcale nie jest łatwo. Islanderzy odczytywali wcześniej przygotowane przez siebie wyznania. Pierwszy zaczął Kuba:

Reklama

„Patrzę na Ciebie i mogłem zapisać jeszcze cały zeszyt. Droga Wero, nasze pierwsze spojrzenia powiedziały więcej niż milion słów. Pierwszy taniec  w deszczu okazał się początkiem komedii romantycznej. Ale się stresuję…Ta komedia romantyczna ma sens, ale tylko z tobą”.

Wzruszona tymi słowami Wero, ucałowała Kubę i przyznała: 

„Twój tekst jest tak piękny… Jaskółeczko ty moja, moje zamarznięte, islandzkie serce zaczęło topnieć, w dniu w którym po raz pierwszy rozmawialiśmy na pufach, patrząc w stronę morza i okazało się, że wnosisz do mojego życia maksymalnie dużo uśmiechu, sprawiłeś, że nasz pobyt stał się komedią romantyczną, w której chętnie uczestniczę”… 

Jako kolejny wyzwanie podjął Kamil. Zdenerwowany i wzruszony rozpoczął swoje wyznanie zaskakując Sarę rymowanką:

„ Piszę skarbie to wyznanie, będąc  w szoku, bo nie miałem tego w planie. Zmieniłem się dla ciebie nie do poznania, we wrażliwego mężczyznę z zimnego drania. Ta wyjątkowa, której szukałem, Czuję, że w tobie się zakochałem”…

Poemat tak bardzo zaskoczył Sarę, że, jak wyznała, obawia się, że jej własne wypadnie blado. Ostatecznie jednak jakoś się przełamała:

„Mimo, że jeszcze nie wyznaliśmy sobie miłości, ze względu na nasze doświadczenia i rozwagę, to pokazywaliśmy sobie cały czas drobnymi gestami, co do siebie czujemy. Przeszedłeś ogromną przemianę i cały czas zarówno Ty jak i ja nad sobą pracujemy, wspieramy się i chciałabym, żebyśmy to kontynuowali po wyjściu z willi. Nie spodziewałam się, że tak w krótkim czasie staniesz się częścią mojego życia.”

Sebastian, zapewniając Wiktorię o swojej miłości, przyznał, że emocje, które czuje, trudno wyrazić:

„Nie mam jak opisać słowami to co do ciebie czuję, ale wiem, że to jest prawdziwe. Pamiętam, jak dziś, gdy pierwszy raz ciebie zobaczyłem właśnie w tamtej chwili poczułem, że może to być ta jedyna, ale jeszcze nie na zawsze. Jesteś moją miłość bez słów, kocham cię, Wiki”

Na słowa Sebastiana, Wiki odpowiedziała następującym wyznaniem: 

„Cieszę się , że miałam okazję cię poznać i zaczerpnąć trochę twojej spokojnej i bezpretensjonalnej energii. Największą wartością jest mieć obok kogoś, z kim nawet nuda nie jest nudna, a cisza nie jest trudna”

Sasza, jako ostatni z Islanderów, przeczytał przygotowane wcześniej wyznanie. Jak ujawnił, z jego strony było to uczucie od pierwszego wejrzenia:

„Od tej pory zaczął się dla mnie raj na Wyspie Miłości. Chcę budzić się z tobą codziennie, chcę z tobą zwiedzać świat, po prostu chcę , żebyś była przy mnie, a w zamian stworzę ci raj na ziemi.

Z wypowiedzi Angeliny można wywnioskować, że odwzajemnia uczucia Sashy

„Poczułam więź, której nie da się opisać słowami. Jesteś dla mnie prawdziwym przykładem faceta, który może zaopiekować się kobietą i wziąć odpowiedzialność za całą rodzinę. Jesteś facetem, na którym mogę polegać.  Wiem, że dużo rzeczy w życiu nie wiem, ale wiem, że ja tiebia lubliu".

Karolina Gilon wystąpiła tym razem w towarzystwie

Po magicznych wyznaniach w kręgu pojawili się Karolina Gion oraz, po raz pierwszy w historii programu, lektor, Maciej Kaprzyk, który pokusił się o ryzykowny żart:

„Myślę, że zapiszemy się w telewizji, jako nowy gatunek reality: terapia par.”

Tematem rozmów  z Islanderami były ich wewnętrzne przemiany. Tłem do psychologicznych rozważań były migawki z pobytu finalistów na Wyspie Miłości. 

Ostateczna klasyfikacja 6. edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" ułożyła sie następująco:

4. miejsce przypadło Sarze i Kamilowi. 3. miejsce zajęli Wero i Kuba. Na 2. miejscu uplasowali się Wiki i Sebastian. Zwycięzcami 6. edycji zostali zaś Angelina i Sasha. 

Spodziewaliście się takiego wyniku?

Najnowsze odcinki 6. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go

Zobacz też:

Znamy finałowe pary „Love Island. Wyspa miłości”! Kto będzie walczył o 100 tysięcy złotych?

Love Island: wyjątkowy wywiad z Magdą i Wiktorem! "Nie będzie lepszego miejsca, żeby postawić ten następny krok"

"Love Island”: pierwsze zaręczyny na Wyspie Miłości! Tego nikt się nie spodziewał!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | Love Island 6
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy