Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Love Island: wyjątkowy wywiad z Magdą i Wiktorem! "Nie będzie lepszego miejsca, żeby postawić ten następny krok"

To były piękne chwile na Wyspie Miłości! Wiktor i Magda, zwycięzcy 4. edycji programu odwiedzili uczestników najnowszej odsłony popularnego reality show. Zaskoczyli ich nie tylko swoją obecnością, ale także... oświadczynami! To dopiero pierwsza taka sytuacja na Love Island! Co czuli zakochani, kiedy znowu odwiedzili miejsce swojego pierwszego spotkania? Opowiedzieli nam o tym podczas wyjątkowej rozmowy! Zobaczcie sami!

Wyjątkowe zaręczyny na Wyspie Miłości!

Wiktor i Magda - zwycięzcy czwartej edycji "Love Island. Wyspa Miłości" postanowili wrócić do hiszpańskiej posiadłości, by razem powspominać pierwsze wspólne chwile i nieśmiałe rozmowy, które z czasem przerodziły się w wielkie uczucie.

Zakochani byli niezwykle zadowoleni z tego, że znów mają okazję odwiedzić miejsce, które darzą tak szczególnym sentymentem. Wiktor wykorzystał tę specjalną okazję, by z wyspą było związanych jeszcze więcej magicznych chwil!  Co zrobił? Tego się chyba nikt nie spodziewał!

Reklama

Chłopak zaczął dość niepewnie - na pewno emocje dały mu się we znaki - ale poradził sobie znakomicie. Rozpoczął od romantycznego wyznania:

"Chciałem powiedzieć, że cudownie jest wrócić tu, gdzie wszystko się zaczęło - i choć minął zaledwie rok, to wiem, że chcę z Tobą spędzić resztę swojego życia. Dlatego muszę Ci zadać pytanie" - powiedział.

Jego wybranka musiała być mocno zaskoczona, bowiem natychmiast odparła ze zdumieniem i nutą niepewności w głosie:

"Mam nadzieję, że to nie jest część  gry?" - zapytała wzruszona.

Wyjątkowe chwile zwycięzców 4. edycji "Wyspy Miłości"

Wiktor klęknął przed Magdą i oświadczył się ukochanej. Oczywiście zakochana dziewczyna zgodziła się i przyjęła pierścionek.

"Długo wiedziałeś, że tak się stanie?" - zapytała.

"Od dłuższego czasu chciałem to zrobić. Jestem nas pewien" - powiedział jej przyszły mąż.

Zakochani pokazali pozostałym mieszkańcom, że życie po programie wygląda zupełnie inaczej niż na wyspie.

Magda i Wiktor udowodnili, że na Love Island można znaleźć prawdziwą miłość! Ich historia zainspirowała pozostałych uczestników.

"Kochani, za miłość, która rodzi się tutaj. Za miłość, która tutaj przetrwa. Za miłość, która przetrwa to, co później" - wzniosła toast rozentuzjazmowana Roksana. Dobry nastrój udzielił się wszystkim Islanderom!

Magda i Witor wróclili na Wyspę Miłości

Teraz zaręczeni opowiedzieli nam, co czuli, gdy po raz kolejny znaleźli się na Wyspie Miłości.

"Tutaj się wszystko zaczęło. (...) to jest trochę nasz dom" - przyznał wzruszony Wiktor. Świeżo upieczona narzeczona chłopaka też nie kryła emocji.

"Powrót tutaj jest trochę oszałamiający - dużo się dzieje, dużo emocji, dużo wspomnień, takich pięknych uczuć" - podsumowała szczęśliwa Magda.

A kiedy Wiktor postanowił, że chce się oświadczyć ukochanej właśnie na wyspie? Przyznał, że wpadł na ten pomysł podczas oglądania nowego sezonu "Love Island"!

"Widząc ten dom wróciły wszystkie wspomnienia, o których mówiliśmy i stwierdziłem, że nie będzie lepszego miejsca, żeby postawić ten następny krok" - wyjaśnił.

O czym jeszcze opowiedzieli zakochani? Obejrzyjcie całą rozmowę ze zwycięską parą 4. edycji programu!

Przegapiłeś  "Love Island"? Nic straconego! Wszystkie odcinki znajdziesz pod tym linkiem!

Zobacz też:

Daniel z Wyspy miłości opowiada o aferze z brazylijską modelką. Czy będą razem? 

"Love Island. Wyspa Miłości": Roksi wyznała, że zdradziła męża

"Love Island. Wyspa Miłości": uczestnicy chcieli opuścić program!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 6

Reklama

Reklama

Reklama