Reklama
Reklama

„Love Island. Wyspa miłości”. Oni musieli pożegnać się z programem

Przed islanderami już tylko kilka dni w willi. W tym odcinku emocje bardzo dawały o sobie znać. Ktoś powiedział, że kocha, ktoś inny zdecydował się na wybaczenie partnerowi. Były też inne niespodziewane wyznania i wątpliwości. Co się działo na wyspie? Kto musiał wrócić do domu?

Kryjówka dobra na wszystko

Pobyt w kryjówce dobrze wpłynął na relację Pauli i Patryka. Noc sam na sam dużo zmieniła w ich związku. Stali się wobec siebie bardziej serdeczni. Widocznie każde z nich potrzebowało czasu z dala od willi i szansy na wyjaśnienie nieporozumień. Paula poczuła, że jest z odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu.

- Chcę wchodzić dalej w tę relację - zadeklarował Patryk.

Mieszkam z "kumpelą"

Tymczasem u Roksi i Pawła doszło do poważnego trzęsienia ziemi. Mężczyzna wyznał, że w Holandii mieszka... z "kumpelą". Jak gdyby nigdy nic dodał, że się ze sobą kilka razy przespali! Roksi wyglądała na zaskoczoną. Zastanawiała się, ile partnerek miał Paweł. Po chwili zaskoczyła go - i chyba wszystkich przed telewizorami - wyznaniem, że zdradziła męża.

Reklama

Miłość, miłość, miłość

Niespodziewanie Seba powiedział Wiktorii, że ją kocha. Miłosne wyznanie miało finał... w basenie. Para spontanicznie do niego wskoczyła.

Wero wybaczyła Kubie. Podzieliła się tym z koleżankami: - Wierzę, że to złoty facet, który ma ogromne serce - wyznała.

Sara zastanawiała się, czy jej mama polubi Kamila. Wiktoria myślała o tym, gdzie ona i Sebastian będą mieszkać po programie. On w Warszawie, a ona w Trójmieście? Niestety, nie otrzymała od mężczyzny żadnej konkretnej deklaracji.

Po wyznaniu Roksi Paweł zastanawiał się, czy kobieta jego też mogłaby zdradzić. Może Roksi zbyt wcześnie zdobyła się na szczerość?

Randka na SUP-ach

Sara i Kamil otrzymali SMS z zaproszeniem na sportową randkę. Bardzo dobrze się bawili, pływając na SUP-ach. Oboje wrócili do willi zadowoleni.

Sasza i Angelina rozmawiali o swoich pierwszych pracach. Okazało się, że kobieta zajmowała się roznoszeniem ulotek, a mężczyzna sprzedawał złom do skupu. - Od dzieciństwa walczę o swoje - powiedział.

Wiktoria miała wątpliwości co do miłosnego wyznania Sebastiana. Wydawało się jej, że mężczyzna powiedział "kocham cię" jedynie pod wpływem chwili i że to nic tak naprawdę nie znaczyło.

Decyzja widzów

Wyspiątka dostały SMS z zaproszeniem do Kręgu Ognia. Karolina Gilon poinformowała ich, że widzowie odpowiedzieli na trudne pytanie, w której parze dostrzegają prawdziwe uczucie. Para z najmniejszą liczbą głosów miała odpaść z programu. Paula i Patryk musieli opuścić willę - tak zdecydowali widzowie. Czy w Polsce coś jeszcze będzie ich łączyć?

Wieczór był emocjonujący. Po odejściu Pauli i Patryka pary zastanawiały się nad swoimi związkami i nad tym, jak ich odbierają widzowie. Wero i Kuba wyznali sobie miłość.

To finałowy tydzień w "Love Island. Wyspa Miłości". Co jeszcze się wydarzy?

Zobacz też:

"Sobota na "Love Island". Islanderzy zagrali w 10/10

Anioły i Anielice w "Love Island. Wyspa miłości". Konflikt Kamila i Kuby coraz poważniejszy

Pierwszy konflikt w nowej edycji "Love Island"! Atmosfera się zagęściła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy