Reklama

Reklama

Reklama

"Love Island”: pierwsze zaręczyny na Wyspie Miłości! Tego nikt się nie spodziewał!

Piękne chwile na Wyspie Miłości! Wiktor i Magda, zwycięzcy 4 edycji programu odwiedzili uczestników najnowszej odsłony popularnego reality show. Zaskoczyli ich nie tylko swoją obecnością, ale także …oświadczynami! To dopiero pierwsza taka sytuacja na Love Island. Czy para już powiedziała sobie "tak"?

Powrót na Wyspę Miłości

Na tę chwilę czekali zarówno uczestnicy i widzowie. Zwycięska para czwartej edycji "Love Island. Wyspa Miłości" postanowiła wrócić do hiszpańskiej posiadłości, by wspólnie powspominać ciepłe wieczory spędzone pod gołym niebem, niepewne pierwsze randki, nieśmiałe rozmowy i wreszcie - ognistą miłość.

Wiktor i Magda byli niezwykle zadowoleni z tego, że znów mają okazję odwiedzić miejsce, które darzą  ogromnym sentymentem. Wyjątkowej okazji nie mógł przepuścić były mieszkaniec romantycznej willi - wykorzystał tę specjalną okazję, by z wyspą było związanych jeszcze więcej magicznych chwil!  Co zrobił? Tego się chyba nikt nie spodziewał!

Reklama

Wyjątkowy gest Witkora z "Love Island"

Chłopak zaczął dość niepewnie - na pewno emocje dały mu się we znaki - ale poradził sobie znakomicie. Uklęknął przed ukochaną i zaczął od wyznania:

"Chciałem powiedzieć, że cudownie jest wrócić tu, gdzie wszystko się zaczęło - i choć minął zaledwie rok, to wiem, że chcę z Tobą spędzić resztę swojego życia. Dlatego muszę Ci zadać pytanie" - powiedział.

"Mam nadzieję, że to nie jest część  gry?" - zapytała wzruszona Magda.

Czy odpowiedziała "tak"? Przekonajcie się oglądając kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości" już dziś o 22.10 w Polsacie.

Co nowego na "Wyspie Miłości"?

Ostatnio humory wyspiątek były dalekie od doskonałych. Wszyscy w dalszym ciągu myśleli o sytuacji, która zdarzyła się między Kubą a Wero. Z drugiej strony nie brakuje też pozytywnych akcentów.

Sebastian w końcu otworzył się przed Wiktorią. Mężczyzna opowiedział jej o trudnych relacjach z rodziną. Było widać, że jest mu bardzo przykro. Wiktoria czuła się zakłopotana nagłą zmianą humoru partnera, jednak z drugiej strony uważała, że był to przełom w ich relacji. Chłopak zbudował wokół siebie wysoki mur, który był dotąd trudny do sforsowania.

Innym emocje także dają się we znaki.

Paweł w końcu odważył się na rozmowę z Roksi. "Przytłaczają mnie te emocje, które są w willi. Wczoraj chciałem się spakować i wrócić do domu" - powiedział. Roksana była załamana i zaczęła płakać. "To nie z Twojego powodu! Roksi, z nami jest wszystko w porządku, ale ta atmosfera tutaj... jestem przytłoczony" - uzupełnił Paweł.

Co jeszcze wydarzy się na Wyspie Miłości? Przypomnijmy, że już niebawem dowiemy się, kto zwycięży szóstą edycję programu!

Przegapiłeś  "Love Island"? Nic straconego! Wszystkie odcinki znajdziesz pod tym linkiem!

Zobacz też:

Wero z "Love Island" nareszcie podjęła decyzję. Oto co działo się w kolejnym odcinku 

Daniel z Wyspy miłości opowiada o aferze z brazylijską modelką. Czy będą razem?

"Love Island. Wyspa Miłości": Roksi wyznała, że zdradziła męża

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"

Reklama

Reklama

Reklama