Reklama

Reklama

Reklama

„Love Island. Wyspa Miłości” – Wero podjęła decyzję!

Wero zastanawiała się, jak rozwiązać sytuację z Kubą. Czy dała islanderowi kolejną szansę? Spięcie pojawiło się także pomiędzy Sarą i Kamilem. A na deser – teleturniej!

Rozterek ciąg dalszy, czyli Wero i Kuba

Wero od początku wierzyła, że ta miłość jest prawdziwa, ale ostatnio była bardzo zagubiona. Nie wiedziała, jak się odnaleźć w tej sytuacji i czy to wszystko było szczere. Poinformowała Kubę, że chce odejść - ten zapewnił ją, że jak odejdzie, to on razem z nią. Nawet jeśli w Polsce nie mieliby ze sobą kontaktu.

Pewne zgrzyty w relacji pojawiły się także pomiędzy Kamilem i Sarą.

Kamil w rozmowie w cztery oczy z Sarą powiedział, że przez nią nie może niczego skomentować. Przyznał, że przeszkadza mu to, że nie wolno mu wyrazić swojej opinii. Islanderka zapytała go, dlaczego w takim razie jest z nią w parze, skoro tak bardzo się męczy. Czy to początek kolejnej burzy? Jednak nie - buziak na zgodę! Sara obiecała, że będzie nad sobą pracować.

Reklama

Czas na rozmowy w grupach

Wymiana doświadczeń w grupach to już tradycja na Wyspie Miłości. Panie w swoim gronie a panowie w swoim - tak Wyspiątka rozprawiały o sprawach ważnych i ważniejszych. Paula zapytała, czy dziewczyny miały takie doświadczenia w życiu, że budowały z kimś jakąś relację, w której od początku były okłamywane. Wero przyznała, że była okłamywana przez swojego pierwszego faceta.

Kuba poinformował pozostałych islanderów, że jeśli Wero postanowi odejść, to on podejmie taką samą decyzję. Jego deklaracja spotkała się z uznaniem - usłyszał m.in., że fajne jest to, co mówi.

Jaką decyzję ostatecznie podjęła Wero? Czy Kuba może liczyć na kolejną szansę?

Przyznała też, że dalej jej zależy na Kubie i że chce być z nim w parze. Jednak islander nie dostał przytulasa - musiał zadowolić się piąteczką.

Teleturniej - jak widzowie odbierają pary?

Pora na zabawę! Islanderzy otrzymali wiadomość o następującej treści:

Do jakich kategorii zostały przypisane poszczególne pary? Przekonajcie się!

Najpiękniejsza para na Wyspie Miłości to Sara i Kamil. Na kolejnych pozycjach znaleźli się Wero i Kuba, Wiktoria i Sebastian, Roksi i Paweł, Angelina i Sasza, Paula i Patryk.

Najbardziej irytującą parą zostali okrzyknięci Paula i Patryk. Najseksowniejsza para to Roksana i Paweł. Z kolei za najnudniejszą parę w Willi widzowie uznali Wiki i Sebastiana.

A kto według widzów najlepiej udaje uczucia? W tym przypadku znów pierwsze miejsce przypadło Pauli i Patrykowi.

To jeszcze nie koniec emocji. Czas na konfrontację. Wero zapytała się wszystkich dziewczyn, czy to prawda, że powiedziała kiedyś, że dojdzie do finału z Kubą lub bez niego - taki zarzut usłyszała wcześniej od Pauli. Nikt jednak nie potrafił przytoczyć cytatu słowo w słowo.

Zobacz też:

"Sobota na "Love Island". Islanderzy zagrali w 10/10

Anioły i Anielice w "Love Island. Wyspa miłości". Konflikt Kamila i Kuby coraz poważniejszy

Pierwszy konflikt w nowej edycji "Love Island"! Atmosfera się zagęściła


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy