Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa miłości". ZDRADA wśród uczestników? Namiętny pocałunek zwiastuje kłopoty

W 7. edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" nie można narzekać na brak emocji. W ostatnich odcinkach Doda doprowadziła do wrzenia, ale to komplikujące się emocje pomiędzy uczestnikami są najbardziej interesujące! Atmosfera od dawna nie była tak gęsta i gorąca - pomiędzy Adamem a Agatą doszło do namiętnego pocałunku! Oto zwiastun nowego odcinka!

"Love Island. Wyspa miłości". Takich emocji jeszcze nie było pomiędzy uczestnikami!

O tym, że na Wyspie miłości nawiązują się skomplikowane relacje, nikogo już nie dziwi. Wszystko po to, aby nie tylko znaleźć partnera, ale też przytulić nagrodę główną  "Love Island. Wyspa miłości" , czyli aż 100 tysięcy złotych. Nowa edycja programu gwarantuje nie tylko wyjątkowe emocje, lecz również zaskoczenia i niespodzianki uwielbiane przez widzów.

"Love Island. Wyspa miłości". Nie tylko Doda zaprowadziła chaos na wyspie. Mowa o ZDRADZIE!

Doda jako wielka fanka Love Island, która śledziła wszystkie edycje show spełniła swoje kolejne małe marzenie. Wystąpiła w "Love Island. Wyspa miłości" jako prowadząca, zastępując na chwilę Karolinę Gilon

Reklama

Zanim jednak Doda zaczęła rugać uczestników za swoje niedojrzałe zachowanie i przeprowadziła przeparowanie, dała show, jakiego nie miała żadna inna edycja programu.

Tymczasem wśród uczestników dochodzi do coraz poważniejszych spięć... i niejasnych sytuacji. 

"Love Island. Wyspa miłości". Czy dojdzie do zdrady wśród uczestników?

W najnowszym zwiastunie możemy usłyszeć dwie rozmowy pomiędzy uczestnikami. Hubert wyznał, że "trudno żyć w takiej niepewności. To jest najgorsze, co może być na Wyspie miłości, jak ktoś ci mówi "poczekaj, zobaczymy". Wszystko chodzi o Agatę, która coraz poważniej kręci z Adamem!

Z kolei Adam ze swoją wybranką mieli rozmowę o zdradzie: "Jaka zdrada?!" - zapytała Islanderka Agata. Adam po długiej chwili milczenia wyznał jej, że...

Jeśli myślicie, że tylko Doda potrafi rozpalić wyobraźnię za pomogą Kręgu Ognia, to koniecznie zobaczcie dzisiejszy odcinek!

Kolejny odcinek już dzisiaj o 21:00 w TV4, przez następne 6 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele o tej samej porze. Najnowsze odcinki 7 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości": Agata w Kryjówce spełniła swoje dwie fantazje. Później do programu wkroczyła Doda!

Doda na Love Island już wylądowała w łóżku! I to z kim! "Spełniłam marzenie 90% mężczyzn"

Klaudia i Patryk pożegnali się z "Love Island". Ostry konflikt między Alicją a Olą [POMPONIK EXCLUSIVE]

Doda będzie robić porządki na "Love Island"!

Ola i Kamil nieźle namieszali swoją decyzją!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy