Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości". Tego w historii programu jeszcze nie było! Doda poprowadzi przeparowanie!

Nie od dzisiaj wiadomo, że Doda jest wielką fanką formatu i ogląda "Love Island. Wyspa Miłości" od pierwszej edycji. Bacznie śledzi losy uczestników i niejednokrotnie komentuje zachowania, zwłaszcza tam, gdzie dochodzi do konfliktów lub nieporozumień.

Doda komentuje zachowania uczestników "Love Island". Poprowadzi przeparowanie!

Ostatnio, w 7. edycji, Doda wymownie wypowiedziała się na temat zachowania Adama, a także zirytowało ją zachowanie Julii wobec Oli, którą Kamil wybrał do pary, rezygnując z relacji z Julią.

Nie powstrzymała się od tego jak bardzo przeżywa i emocjonuje się losami uczestników. Kiedy poczuła, że czas wkroczyć do akcji, postanowiła wsiąść w samolot i przyleciała na Wyspę Miłości.

Oczywiście Doda postanowiła zaśpiewać specjalnie dla Islanderów, ale przede wszystkim zająć się porządkami. Dlatego już jutro zobaczymy Dodę w nowej roli.

Reklama

Zaprosi wszystkich Islsanderów do Kręgu Ognia i przyjrzy się konfliktom, które nieco zdominowały atmosferę na Wyspie Miłości. Będzie miała okazję z bliska przyjrzeć się każdemu Islanderowi i zrobi właściwe porządki. A jak? Odpowiedź nasuwa się jedna.

Przeparowanie to będzie wyjątkowy wieczór na Wyspie Miłości. Jedyny w historii, w którym tak ważny decyzyjny moment poprowadzi Doda.

Bądźcie z nami dzisiaj, jutro i każdego dnia oprócz sobót w TV4 godzina 21:00

Zobacz też:

Doda będzie robić porządki na "Love Island"!

Ola i Kamil nieźle namieszali swoją decyzją!

Alicja i Mateusz spędzili intymne chwile w kryjówce!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy