Reklama
Reklama

Love Island. Wyspa miłości: nadchodzi czas romantycznych momentów! Trzy pary, sześć wyznań! [TYLKO U NAS]

Kolejna edycja "Love Island. Wyspa Miłości" już powoli dobiega końca. W programie zostały jedynie trzy pary: Magda i Wiktor, Aleksandra i Adrian oraz Paulina i Andrzej. Każda z nich ma inną historię miłosną, pełną wzlotów i upadków. Jednak uczucie, które jest między nimi wygrało i doprowadziło ich do finału.

Szóstka Wyspiątek na finałowej ostatniej prostej! W dzisiejszym odcinku "Love Island. Wyspa miłości" trzy pary, połączone głębokim uczuciem, wyznają sobie miłość! Emocji nie zabraknie!

Love Island. Wyspa miłości: Paulina i Andrzej

Andrzej przygotował dla swojej ukochanej wystąpienie godne przysięgi małżeńskiej. Gorące i szczere wyznanie miłości zakończone słowami „dziękuję, że jesteś”. Paulina odwzajemniła się, przeproszeniem za swoje wcześniejsze zwątpienie. Chłopak usłyszał podziękowanie za wierność i waleczne serce oraz obietnicę dalszego budowania związku.

Love Island. Wyspa miłości: Magda i Wiktor

Słowa obojga pełne były wyznań miłości. Za anielskie włosy, za urocze piegi, za wspólny śmiech i milczenie. Wiktor zakończył: „zawsze będę tylko Twój”. Magda odnalazła miłość, bezpieczeństwo i spokój. Pierwszy raz w życiu chce budować z kimś wspólną przyszłość.

Reklama

Love Island. Wyspa miłości: Aleksandra i Adrian

Adrian zwrócił się do swojego „kochanego maluszka”, powiedział, że dzięki Aleksandrze, odnalazł cel w życiu – Ją. Wyspiarka wyznała, że on jest mężczyzną, na którego czekała całe życie. Oboje, pierwszy raz oficjalnie, powiedzieli sobie magiczne „kocham Cię”.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Syn Krawczyka ostro odpowiada macosze! Ma dla niej nową propozycję

Dorota Kolak nikomu nie mówiła, że w domu rozgrywa się taki dramat! Zaczęło się od bólu brzucha!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | "Love Island 4" | magda i wiktor | paulina i andrzej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy