Reklama
Reklama

"Love Island". Kolejni uczestnicy randkowego show na Wyspie Miłości

Miłosne reality-show ma swoich wiernych fanów, a premiera 9. sezonu odbędzie się już 4 marca o godzinie 22:00 na antenie TV4. Czwórka będzie pokazywała kolejne odcinki 9 sezonu gorącego reality show "Love Island. Wyspa Miłości" od poniedziałku do piątku i w niedzielę! Właśnie poznaliśmy pierwszą dwójkę uczestników.

"Love Island". Kolejni uczestnicy randkowego show na Wyspie Miłości

Randkowy reality-show "Love Island. Wyspa miłości" dopiero co ochłonął po 8. edycji, a już szykuje się jego 9. odsłona, którą widzowie mogą obejrzeć już 4 marca o godzinie 22:00 na antenie TV4. Najpopularniejsze reality show w kraju przyciąga ludzi spragnionych miłości. Czy nowi uczestnicy znajdą prawdziwą miłość w gorącej willi w Hiszpanii?

Zobacz też: "Love Island" wraca na ekrany. Oto nowi uczestnicy show. Będziecie zdziwieni

Reklama

Kolejni uczestnicy "Love Island 9": Jarek Mrozowski

"Do programu idzie z nadzieją, że znajdzie miłość na zawsze"

Wiek: 25l
Zawód: Jubiler
Miasto: Sopot

Nigdy nie był w związku na stałe i dlatego marzy, aby wreszcie znaleźć swoją połówkę.

Wychowywany od urodzenia jest przez babcię oraz ciocię z wujkiem. Od rodziny otrzymał wiele miłości, miał szczęśliwe dzieciństwo. Dostaje od najbliższych pełne wsparcie i bardzo liczy się z ich zdaniem. Nigdy nie czuł, braku rodziców, ponieważ jest mocno kochany i doceniany w swojej rodzinie. Myślał o studiach medycznych. Kocha sport, aktywnie gra w piłkę nożną, jest trenerem personalnym. Wspólnie z rodziną prowadzi biznes rodzinny.

Wyróżnia go: walka do końca, konsekwencja, czuje się introwertykiem w ekstrawertycznym świecie, dostosowuje się z łatwością do różnych sytuacji. Jest optymistyczny z energią, inteligentny, błyskotliwy, rozmowny, ostrożny, dbający o swoją prywatność. Wrażliwy na punkcie zwierząt. Ma "bzika" na punkcie swojego kota bengalskiego.

Dziewczyny: szuka prawdziwej miłości, zwraca uwagę na twarz i oczy, lubi niższe dziewczyny i ceni ich charakter oraz zainteresowania. Odrzuca go nachalność i brak pasji. Bardzo chciałby się zakochać i przeżyć prawdziwą miłość.

Kolejni uczestnicy "Love Island 9": Wiktoria Antolak

Jak określiła sama Wiktoria Antolak: "Wie, że miłość można spotkać wszędzie"

Wiek: 20
Zawód: Poszukiwaczka ciekawych zajęć
Miasto: Warszawa

Wiktoria nie pracuje, ale ma plan na siebie. Chciałaby zająć się zawodowo stylizacją paznokci i w przyszłości otworzyć swój salon. Obecnie szuka inspiracji na przyszły swój biznes. Mama jest jej przyjaciółką i bardzo ceni jej pomoc i wsparcie. Nie miałaby nic przeciwko temu, aby zostać osobą popularną. Internet to świat, w którym odnajduje się bardzo dobrze. Do programu idzie i po miłość i chce przeżyć coś wyjątkowego, o czym będzie mówić do późnej starości. Lubi pracować nad swoją sylwetkę i ćwiczy pilates.

Wyróżnia ją: jest niekonfliktowa, pomocna, optymistyczna, ma beztroskie podejście do życia, bo uważa, że w życiu nie warto się stresować. Lubi mieć swoje zdanie i postawić na swoim.  O chłopaka nie będzie walczyć, bo to nią trzeba zabiegać. Lubi czuć się wyjątkowa i być w centrum uwagi.

Chłopaki: szuka opalonego bruneta o spokojnym i opanowanym usposobieniu. Zaangażowanego myślącego o rodzinie. Lubi gdy mężczyzna jest zadbany z ładnym uśmiechem i ma wysportowaną sylwetkę. Najważniejsze w związku jest dbanie o relację. 

"Love Island. Wyspa Miłości 9": gdzie oglądać?

"Love Island. Wyspa Miłościpowraca na ekrany już 04 marca o godzinie 22:00 w TV4! Jak zawsze widzowie będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników już od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 22:00.  

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa miłości" powraca. Kiedy i gdzie oglądać odcinki? Premiera już za chwilę

Laura i Armin z "Love Island" zrobili wszystkim na złość. Czekali specjalnie na ten dzień

Bartek z "Love Island 8" jest w związku. Spływają gratulacje od fanów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy