Reklama
Reklama

"Love Island" wraca na ekrany. Oto nowi uczestnicy show. Będziecie zdziwieni

"Love Island" już od 04 marca wróci na ekrany. Tym razem show pokazywany będzie o nowej godzinie 22:00 na antenie TV4. Czwórka będzie pokazywała kolejne odcinki 9 sezonu gorącego reality show "Love Island. Wyspa Miłości" od poniedziałku do piątku i w niedzielę!

"Love Island. Wyspa miłości 9". Od 4 marca w Czwórce

Nowa edycja "Love Island. Wyspa miłości" zbliża się wielkimi krokami. Już 4 marca na antenie TV4 zobaczymy pierwszy odcinek randkowego show, a w nim nowych bohaterów, których przygody na bajecznej hiszpańskiej wyspie będą nam towarzyszyć przez kilka najbliższych tygodni. Produkcja programu właśnie postanowiła co nieco zdradzić i pokazała uczestników.

Już 04 marca w poniedziałek rozpocznie się kolejna miłosna podróż singli, którzy zamieszkają na Wyspie miłości. W pięknej willi położonej wśród dzikiej natury Islanderzy spędzą sześć tygodni, gdzie zawalczą o gorące uczucie. Na widzów czeka prawdziwa miłosna uczta doprawiona dużą dawką emocji i tworzących się nowych historii. 

Reklama

"Love Island. Wyspa miłości 9". Uczestnicy

Dziesięcioro singielek i singli zamieszka razem, by przeżyć wspólnie wyjątkowe chwile i znaleźć drugą połówkę. Będą nawiązywać przyjaźnie, łamać serca by wreszcie znaleźć miłość. Na Wyspie miłości czekają na nich duże wyzwania, romantyczne randki, gry i zabawy, dzięki  którym z dnia na dzień będą się stawać sobie coraz bliżsi. Wyzwaniem dla zbudowanych relacji będą stale pojawiający się nowi atrakcyjni Islanderzy. Co kilka dni Wyspiątka połączą się w pary, a ci których uczucie nie zostanie odwzajemnione opuszczą Wyspę miłości. O losach uczestników będą decydować czasem oni sami, a także widzowie korzystający z Aplikacji Love Island.

Para, której uczucie przetrwa do końca programu wygra miłość i otrzyma nagrodę pieniężną. 

Kto weźmie udział w programie? Produkcja pokazała już w sieci uczestników, ale dozuje napięcie i na razie możemy podziwiać ich sylwetki, a już wkrótce poznamy ich imiona i zobaczymy ich twarze. 

"Love Island. Wyspa miłości 9". Gdzie i kiedy oglądać?

Fani "Love Island. Wyspa miłości"  będą mogli śledzić miłosne perypetie uczestników od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 22:00 na antenie TV4.

Zobacz też:

Gilon podsyca plotki w sprawie uczestnika "Love Island". Padły szokujące słowa

"Love Island. Wyspa miłości" powraca. Kiedy i gdzie oglądać odcinki? Premiera już za chwilę

Karolina Gilon wyznała prawdę o nowym związku. To jednak nie były plotki [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama