Reklama
Reklama

Laura i Armin z "Love Island" zrobili wszystkim na złość. Czekali specjalnie na ten dzień

Laura i Armin to wielcy zwycięzcy programu randkowego "Love Island 8". Oprócz 100 tysięcy złotych wygranej znaleźli w programie to co najważniejsze - miłość. Choć niewiele osób dawało im szansę na budowanie relacji poza programem, to oni zrobili wszystkim na złość.

Laura i Armin z "Love Island" zrobili wszystkim na złość. Czekali specjalnie na ten dzień

Randkowe show "Love Island" wystawiło na próbę już wiele par, które się w nim spotkały. Ci, którzy zdecydowali się opuścić program razem, raczej nie przetrwali w związkach. W ostatniej edycji show zwycięzcami zostali Laura i Armin, którzy od początku show nie ukrywali, że są sobą bardzo zainteresowani. Jak układa się ich życie poza programem? Wygląda na to, że dobrze, choć większość widzów programu nie dawało im większych szans.

Reklama

Laura i Armin ułożyli sobie życie po "Love Island". Nadal są razem

Laura i Armin od początku "czuli do siebie miętę", choć zdarzyło się, że nie do końca się dogadywali. Ostatecznie po wielu rozmowach i wspólnych chwilach para wytrwała aż do finału, który ostatecznie wygrali, choć w pewnym momencie się na to nie zapowiadało, ponieważ Armin podczas powrotu z Casa Amor przyszedł w parze z... Karoliną.

W porównaniu do swoich przeciwników, Laura postawiła na okazanie prawdziwego uczucia Arminowi i nawet w programie wyznała mu miłość: "Tyle emocji jest we mnie, że czuję się jak nastolatka przy Tobie, ale też jak kobieta najpiękniejsza i najcudowniejsza. I wszystko się złożyło na to, że wiem, że się zakochałam. I tak chciałam ci powiedzieć o wszystkim, co czułam".

Zobacz też: Laura i Armin wielkimi zwycięzcami "Love Island. Wyspa Miłości". Wyjawili nam, co planują po programie [POMPONIK EXCLUSIVE]

Jak się okazało, szczerość popłaciła, ponieważ Armin odwzajemnił uczucie Laury i nie wyobrażał sobie pójścia przez życie bez niej. Ostatnio na Instagramie para postanowiła potwierdzić, że nadal są razem.

"My z Laurą zostaliśmy oficjalnie parą, bo tak naprawdę nie byliśmy jeszcze parą, jak wychodziliśmy z programu. Byliśmy tylko parą z "Love Island", ale nie byliśmy w związku. Nie pytałem się Laury czy chce być ze mną, chciałem to zostawić na potem, żeby zobaczyć jak nam będzie po programie się żyło" - powiedzieli na specjalnym live.

Armin czekał na specjalny moment. Wszystko dla Laury

Co więcej Laura opisała w jaki sposób ukochany poprosił ją o bycie razem. Zdradziła, że było to 27 listopada, ponieważ to jej ulubiona liczba.

"W ogóle się nie spodziewałam tego, czekał specjalnie do 27. dnia, bo wiedział, że jest to moja szczęśliwa liczba. (...) wybrał bardzo nietypowy sposób, by spytać się o to, czy chcemy być razem — przygotował umowę, w której napisał, jak ma wyglądać nasz związek

Zobacz też:

Bartek z "Love Island 8" jest w związku. Spływają gratulacje od fanów

Jaqueline z "Love Island" dopiero co przeżyła zdradę, a tu takie wieści z jej domu

Bartek i Karolina z "Love Island 8" dalej są razem? "Najwyższy czas, żeby to powiedzieć"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy