Reklama
Reklama

Lipowską zaskoczyło pytanie o Cichopek. Tak zareagowała na wieści o zwolnieniu

Teresa Lipowska od początku przyglądała się karierze Katarzyny Cichopek. Serialowa żona wnuczka Barbary Mostowiakowej straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie", ale chyba Lipowska nie przejęła się tym specjalnie. Oto, co powiedziała na ten temat.

Katarzyna Cichopek zaczynała swoją karierę w serialu "M jak miłość". W 2000 roku jeszcze jako nastolatka pojawiła się w roli Kingi Filarskiej, koleżanki bliźniaków Zduńskiech. Z czasem scenarzyści wymyślili, że Kinga weszła do klanu Mostowiaków, wychodząc za Piotra Zduńskiego. Tym samym jej babcią została Barbara Mostowiak, którą w EMce gra Teresa Lipowska. Czy aktorki łączy jakaś więź w życiu prywatnym?

Reklama

Teresa Lipowska o zwolnieniu Kasi Cichopek

Teresa Lipowska gościła ostatnio u Andrzeja Sołtysika. Dziennikarz kilka miesięcy temu stracił pracę w "Dzień Dobry TVN", nic więc dziwnego, że w jakiś sposób był przejęty faktem, że gospodarze konkurencyjnego programu TVP "Pytanie na śniadanie" podzielili jego los. Na przełomie grudnia i stycznia praktycznie wszyscy zostali zwolnieni. Pracę w śniadaniowym formacie straciła także Katarzyna Cichopek, która poza grą w serialu "M jak miłość" od kilku lat prowadziła poranne pasmo.

Sołtysik postanowił zapytać Teresę Lipowską co sądzi o zwolnieniu serialowej wnuczki z "Pytania na śniadanie". Doświadczona aktorka, ku zaskoczeniu prowadzącego rozmowę, nie interesuje się losem Kasi Cichopek

"Jej sprawa" - stwierdziła właśnie oschle Lipowska.

Aktorka dodała:

 "Ja się swoimi kolegami, prywatnymi sprawami właściwie nie zajmuję. Oczywiście mam tak, że ludzie przychodzą do mnie ze swoimi kłopotami, zmartwieniami, ale tak, żeby wiedzieć coś, mówić na temat kolegów... W porządku".

Teresa Lipowska nie interesuje się prywatnym życiem innych aktorów

Lipowska przyznała, że oczywiście lubi Kasię Cichopek i ma wiele sympatii do niej, jednak nie interesuje jej prywatne  życie koleżanki z planu.

"Myśmy się bardzo lubiły, zawsze byłyśmy bardzo sympatycznie nastawione do siebie. Ale jakichś takich prywatnych spraw"... - zaczęła tłumaczyć się Lipowska. 

Czy Cichopek obawia się zwolnienia z M jak miłość?

Choć Katarzyna Cichopek straciła pracę w TVP jako gspodyni "Pytania na śniadanie", to o zatrudnienie w "M jak miłość" może być spokojna. Produkcja serialukilk tygodni temu zapewniła, że nie planują usunięcia Kingi ze scenariusza.

"Przebieg serialowych wątków mamy zaplanowany do końca roku i postać Kingi Zduńskiej jest w odcinkach oczywiście obecna" - potwierdziła dla Faktu Karolina Baranowska z produkcji serialu.

Zobacz też:

Teresa Lipowska nie kryła irytacji po pytaniu o emeryturę. Padła konkretna kwota zarobku

Lipowska długo czekała na dziecko. Zaskoczyła wyznaniem o wnukach

Ta nagła wiadomość całkiem załamie Cichopek. Uznała, że ludzie muszą to wiedzieć

Michał Witkowski komentuje zmiany w TVP. Będzie tęsknił za Cichopek? [POMPONIK EXCLUSIVE]


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Lipowska | Katarzyna Cichopek | "M jak miłość"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy