Reklama
Reklama

Ta nagła wiadomość całkiem załamie Cichopek. Uznała, że ludzie powinni znać powody

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niespodziewanie obwieścili, że rozstają się z "Pytaniem na śniadanie". W sieci zawrzało, a fani pary nie mogą uwierzyć, że to prawda. Lawina spekulacji ruszyła momentalnie, bo powody ich nagłego odejścia nie są znane. Teraz jednak nadszedł kolejny bolesny cios dla Katarzyny. I to w takim momencie, gdy jeszcze nawet nie opadł kurz odejściu z TVP...

Niespodziewanie we wtorkowy poranek (23 stycznia) Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zamieścili oficjalne oświadczenie, w którym potwierdzili, że rozstają się z "Pytaniem na śniadanie". 

Wywołało to spore poruszenie także wśród ich kolegów z pracy, bo nikt ponoć nie wiedział, że Kasia i Maciej podjęli taką decyzję.

Reklama

Cichopek i Kurzajewski rozstają się z "PnŚ". A to nie koniec

Spekuluje się, że chcieli zachować twarz i odejść z godnością, wyprzedzając swoich nowych szefów. 

W rozmowie z Pudelkiem głos zabrała doktor w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o komunikacji społecznej i mediach, Katarzyna Gajlewicz.

Kobieta uważa, że zmiany w TVP to nic strasznego, że Kasia i Maciej znikają z anteny:

"To jest normalne, w telewizjach na całym świecie tak się robi. Przypominam, że jak odchodziła Małgorzata Rozenek z "Dzień dobry TVN" to widzowie również byli przez krótki czas mocno podzieleni. (...) Wiadomo, że publika będzie początkowo mniej lub bardziej zadowolona, lecz niebawem dyskusja ucichnie" - oznajmiła. 

Ludzie z TVP komentują odejście Cichopek i Kurzajewskiego

Głos w sprawie nagłego odejścia Kasi i Maćka zabrał także Robert El Gendy, który właśnie odzyskał pracę w "Pytaniu na śniadanie". Teraz triumfuje w rozmowie z Pudelkiem, zachowując jednocześnie wyżyny dyplomacji:

"Generalnie dowiedziałem się o tym przed chwilą. Pamiętam, że oni przyszli, kiedy ja odchodziłem. Fajnie, że pożegnali się z widzami na Instagramie. Powiedzieli, że trzymają kciuki. Ja zrobiłem tak samo, życząc powodzenia Maćkowi i Kaście.Ja Maćka na pewno będę miał okazję jeszcze spotkać, bo jest człowiekiem, który zajmuje się sportem. To jest jeszcze świeże, żeby jakieś emocje opisać. Tak jak każdy z nas, pewnie mają już jakiś inny pomysł. Nie znam kulis" - wyznał. 

Gdyby tego było mało, w dniu straty pracy przez Kasię i Maćka, dotarliśmy do sensacyjnych informacji, że były mąż Cichopek właśnie dostał fuchę w "Tańcu z gwiazdami". To musi być bolesny cios dla byłej żony...

Zobacz też:

Plotki się potwierdziły. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwolnieni z TVP. Oficjalnie pożegnali się z widzami

Dopiero co przyszły wieści z TVP, a Kasia Cichopek już spakowała walizki. To on ją zmotywował

Bolesny koniec Cichopek i Kurzajewskiego. Nadali nagły komunikat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy