Reklama
Reklama

Lewandowski ma plan na emeryturę! Oto, czym zajmie się na stare lata!

Robert Lewandowski (34 l.) nieuchronnie zbliża się do piłkarskiej emerytury. Już za parę lat zawodnik Barcelony będzie musiał znaleźć sobie inne zajęcie. Napastnik nie martwi się jednak z tego powodu, ponieważ posiada jasno sprecyzowane plany emerytalne. Czym zamierza się zająć po rozstaniu z karierą piłkarską?

Robert Lewandowski: koniec kariery

Robert Lewandowski pomimo świetnej formy oraz dobrych wyników w Barcelonie, zdaje sobie sprawę, że nie zostało mu już zbyt wiele czasu do emerytury. Już za 7 miesięcy napastnik skończy 35 lat. 

W minioną niedzielę Barcelona zdobyła Superpuchar Hiszpanii, zwyciężając z Realem Madryt 3:1. Z pewnością Robert Lewandowski i jego koledzy z drużyny mają chrapkę na więcej. Polakowi marzą się kolejne sukcesy, jednak czasu jest coraz mniej...

W świecie piłki nożnej przekroczenie 30 roku życia to sygnał, że przed zawodnikiem pozostało już mniej, niż więcej kariery. Robert Lewandowski jako 34-latek coraz mocniej odczuwa oddech nadciągającej emerytury. Zawodnik Barcelony robi zatem wszystko, co w jego mocy, aby zabezpieczyć swoją przyszłość. Wraz z żoną, Anną Lewandowską rozkręcił szereg świetnie prosperujących biznesów, które mają przynosić mu dochody, gdy nadejdzie pora na rozstanie z ukochanym zawodem.

Reklama

Robert Lewandowski: emerytura tuż-tuż

Lewandowscy oprócz sprzedaży cateringów dietetycznych oraz współprac reklamowych z przeróżnymi markami, posiadają własną restaurację w Warszawie. Niedawno w mediach było głośno o wygórowanych cenach, które obowiązują w lokalu. Robert Lewandowski nigdy dotąd nie wspominał, czym dokładnie zamierza zająć się na "stare lata". Czyżby napastnik planował pójść w ślady żony i rozwinąć karierę instagramera? A może zrobi jak jego kolega z boiska, Wojciech Szczęsny i podejmie decyzję o przebranżowieniu?

Robert Lewandowski szykuje się do emerytury

Robert Lewandowski ma świadomość, że wkrótce czeka go rozstanie z piłką nożną. Napastnik Barcelony nie rozpacza jednak z tego powodu, ponieważ wie, że na emeryturze nie będzie się nudził. W niedawnym wywiadzie dla hiszpańskiego magazynu "Marca" wyjawił, że od wielu lat przygotowuje się na ten moment.

"Mam wiele opcji, do których zacząłem przygotowywać się jako piłkarz już w wieku 27 lat. W tej chwili nie mogę powiedzieć, czy będę trenerem, czy nie. W tej chwili nie chcę nim być, ale może po dwóch czy trzech latach, kiedy przejdę na emeryturę, będę tęsknił za szatnią" - powiedział szczerze Robert Lewandowski w wywiadzie dla pisma "Marca".

Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej przyznał, że może skorzystać ze swobody wyboru tego, czym zamierza zająć się po zakończeniu przygody ze sportem. Będzie kierował się głównie tym, co sprawia mu największą radość.

"Przygotowuję się, wybiorę najlepszą opcję, a przede wszystkim taką, która mnie uszczęśliwi" - powiedział Robert Lewandowski w wywiadzie dla hiszpańskiej prasy.

Robert Lewandowski od lat inwestuje pieniądze w przeróżny sposób. Oprócz produktów, które wszyscy znamy z jego mediów społecznościowych, skupia się także na branżach niezwiązanych z działalnością typu e-commerce. Posiada m.in. spółkę z preparatami dla rolnictwa czy aplikację służącą do sprzedawania ubrań. Napastnik Barcelony ma również udziały w firmie specjalizującej się w instalacjach fotowoltaicznych. Jest także właścicielem licznych nieruchomości. 

Zobacz też:

Lewandowska ostrzega, że jej treningi mają też ciemną stronę! "Wiem, co czujecie"

Robert Lewandowski zmęczony rozdawaniem autografów. Tak potraktował fanów!

Anna Lewandowska przeszła wyniszczającą kurację. Nie udało się utrzymać ciąży

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy