Reklama
Reklama

Lara Gessler spodziewa się drugiego dziecka! Pokazała urocze nagranie

Lara Gessler (33 l.) wraz z ukochanym Piotrem Szelągiem spodziewają się drugiego dziecka! Para opublikowała na Instagramie urocze nagranie, które symbolicznie nawiązuje do ogłoszenia ciąży Lary za pierwszym razem. "Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne" - wyznała gwiazda.

Nie da się ukryć, że jesteśmy świadkami prawdziwego "baby boom" w czasie pandemii! Ciążowym brzuszkiem w tym trudnym czasie pochwaliła się m.in. Ewa Farna, Joanna Opozda, Jennifer Lawrence czy Kylie Jenner.

Okazuje się, że Lara Gessler dołączyła do tego zaszczytnego grona. I to podwójnie!

Lara Gessler jest w drugiej ciąży

Lara Gessler i jej ukochany Piotr Szeląg opublikowali na Instagramie urocze nagranie, na którym zbliżają się do siebie w okolicznościach przyrody. Piotr trzyma na rękach małą Nenę, a Lara... wymownie podkreśla dłońmi swój zaokrąglony brzuszek!

Reklama

Nie ma już wątpliwości, że spodziewają się drugiej pociechy. Nena ma już półtora roku i najwyraźniej zostanie starszą siostrzyczką.

Córka słynnej restauratorki ma na sobie zwiewną, kobaltową sukienkę, w której ogłosiła swoją pierwszą ciążę. Filmik symbolicznie nawiązuje do jej wpisu z 2020 roku.

Wideo zostało nagrane w tym samym miejscu, przed tym samym drewnianym domkiem.

Post zebrał ponad 10 tysięcy polubień w ciągu zaledwie godziny. Przyjaciele z show-biznesu nie kryją zachwytu nad tą nowiną!

Nagranie skomentowały już Aleksandra Domańska, Monika Mrozowska, Maja Bohosiewicz oraz Agnieszka Włodarczyk.

Jednocześnie wiadomość jest wyjątkowym prezentem z okazji urodzin Piotra.

Para po roku od zawarcia małżeństwa urządziła romantyczny ślub w polskich górach. Pierwszy raz stanęli przed ołtarzem tuż po narodzinach córki.

Był to ślub cywilny, ale odbył się bez obecności bliskich. Za drugim razem mieli okazję to sobie zrekompensować. Uroczystość odbyła się w stylu humanistycznym.

To znaczy, że Magda Gessler ponownie zostanie babcią! Gratulujemy!

Zobacz też:

Zofia Zborowska potrzebowała fizjoterapeuty. Winny stres i "bombelek"

Nicole Kidman zostanie memem? Jej zdjęcie to hit Internetu!

Oscary 2022: Anna Dzieduszycka na gali Oscarów. Oto, jak się bawiła!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | Piotr Szeląg | ciąże gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy