Reklama
Reklama

Kurzajewski nigdy wcześniej nie był taki męski? Nie do wiary, co będzie robić dziś wieczorem

Maciej Kurzajewski w ostatnich miesiącach jest najczęściej rozpoznawany przez Polaków jako gospodarz "Pytania na śniadanie" i nowy partner Katarzyny Cichopek. Nie można jednak zapomnieć, że cieszy się też opinią jednego z lepszych prezenterów sportowych TVP. Ostatnio Kurzajewski zdążył się już pochwalić, że jest gotowy na wielkie wydarzenie pod nazwą Super Bowl.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek - związek rozkwita

Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że od rozpoczęcia związku z Katarzyną Cichopek 50-letni Maciej Kurzajewski zwyczajnie promienieje. Nie dość, że dziennikarz TVP chętnie towarzyszy ukochanej na różnych eventach (inaczej niż inspirujący memy smutny Ben Affleck), to w dodatku wykazuje masę entuzjazmu do wspólnej pracy. Ostatnio nawet trochę tym nadmiarem radości zaskoczył Kasię i przyłapał ją w niezręcznej sytuacji w przerwie "Pytania na śniadanie".

Reklama

Nie wolno natomiast zapominać, że działalność przy branży rozrywkowej obejmuje tylko część zawodowych obowiązków Kurzajewskiego. Dziennikarz wyrósł w sporcie i wciąż aktywnie uczestnicy w pracach redakcji sportowej TVP. Byliśmy tego świadkami podczas zeszłorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej, w trakcie których prowadził mundialowe studio. Nie było się co prawda bez wpadek, ale pracodawcy i tak cenią Macieja Kurzajewskiego. Dlatego nie dziwi, że to właśnie on otrzymał zadanie poprowadzenia nocnej transmisji z Super Bowl.

Super Bowl 2023 w TVP: Maciej Kurzajewski jest już gotowy

Super Bowl to finałowe spotkanie między dwie najlepszymi drużynami ligi NFL. W tym roku o dumnie brzmiące miano "mistrzów świata" powalczą zespoły Philadelphia Eagles i Kansas City Chiefs. Super Bowl co roku przyciąga przed ekrany setki milionów widzów, mowa więc o jednym z największych sportowych wydarzeń roku.

Futbol amerykański zyskuje coraz większą widownię również w Polsce, dlatego TVP zdecydowało się ponownie wykupić prawa do transmisji z wydarzenia. Odbiorców czekają zresztą atrakcje nie tylko sportowego wymiaru, bo Super Bowel to również okazja do zareklamowania markowych  produktów, wypromowania hitowych filmów i seriali, a dla widzów do obejrzenia występów gwiazd muzyki pop. W tym roku na scenie zaśpiewa m.in. Rihanna.

Maciej Kurzajewski zaprezentował na Instastories zdjęcie z zawodnikami Panther Wrocław, którzy pojawią się w przedmeczowym studiu na TVP Sport. Jego początek przypada na 23:55 czasu polskiego (samo spotkanie wystartuje 35 minut później). Co ciekawe, Kurzajewski ubrał się na tę okazję w takie same stroje, jakie noszą gracze futbolu amerykańskiego. Myślicie, że Kasi Cichopek spodoba się w takiej męskiej stylizacji?

Zobacz też:

Kasia Cichopek świeciła nóżkami na ściance. Wtedy Kurzajewski to zrobił!

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek pochwalili się ważną nowiną. To piękny moment w ich związku.

Była dziecięcą gwiazdą TVP. Teraz pozwala sobie na dużo więcej!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek | Super Bowl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy