Reklama

Reklama

Reklama

Kurzajewski niedawno brylował z Cichopek w Sopocie. Teraz pokazał się na wizji u boku innej partnerki

Maciej Kurzajewski nie może narzekać na brak obowiązków. Niedawno relacjonował Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce w Monachium, po których wrócił do Warszawy na plan „Pytania na śniadanie”. Teraz z kolei mogliśmy zobaczyć go na planie Wielkiego Testu o mediach. Tym razem to nie Cichopek partnerowała mu w programie.

Kurzajewski i Cichopek brylowali w Sopocie

Maciej Kurzajewski nie może narzekać na brak obowiązków. Gwiazdor TVP prowadzi "Pytanie na śniadanie", pracuje także w radiu. Dziennikarz niedawno relacjonował także Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce, które odbywały się w Monachium. Przez jakiś czas zatem nie było go w Polsce.

Po powrocie czekały na niego kolejne obowiązki. Kurzajewski wrócił na plan "Pytania na śniadanie", które akurat obchodziło swoje 20-lecie. Z tego powodu dziennikarz razem ze swoją partnerką telewizyjną, Kasią Cichopek, z Warszawy przenieśli się do Sopotu, gdzie stacjonowała reszta ekipy "PnŚ". Para poprowadziła razem koncert z okazji 20-lecia śniadaniówki.

Reklama

Oboje mieli bardzo pracowity weekend i dopiero w poniedziałek mogli odetchnąć. "Dopiero w poniedziałek 29 sierpnia mogła chwilę odetchnąć. Już wyluzowana zjadła solidne śniadanie w towarzystwie swojego partnera z "Pytania na śniadanie", Macieja Kurzajewskiego. Widać, że oboje byli zmęczeni (...)" - donosił "Fakt" w artykule o Kasi Cichopek.

Wokół prezenterów wytworzyła się w ostatnich miesiącach wrzawa medialna. Wiele osób sugerowało, że to właśnie dla Macieja Kasia Cichopek porzuciła Marcina Hakiela. Plotki podsycił sam tancerz, zwierzając się publicznie, że żona potrzebowała wolności dla innego mężczyzny. Oni sami jednak nigdy nie potwierdzili tych doniesień.

Kurzajewski i Dekiert poprowadzili razem Wielki Test

Tymczasem Kurzajewski i Cichopek nadal pracują razem nie zważając na medialną wrzawę. Podczas ostatniego Wielkiego Testu, które co jakiś czas organizuje TVP,  jednak nie Kasia towarzyszyła Maciejowi, a Sylwia Dekiert.

Nie ma się jednak co dziwić - Cichopek oprócz prowadzenia "Pytania na śniadanie" dostała niedawno nowy program wnętrzarski na TVP Kobieta, oprócz tego jest również jurorką w "Dance Dance Dance", zatem ma co robić.

Prezenter chętnie pozował do zdjęć ze swoją partnerką z pracy. Oboje byli elegancko ubrani - Kurzajewski miał na sobie klasyczny granatowy garnitur, Sylwia Dekiert postawiła na beżowy kombinezon.

Jak wypadli?

Zobacz też:

Kurzajewski unikał spotkania z Cichopek na ramówce TVP

Przepowiednia związku Cichopek i Kurzajewskiego

Media ujawniają plany Kremla

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek | Sylwia Dekiert

Reklama

Reklama

Reklama