Reklama
Reklama

Księżna Kate przeżywa prawdziwy dramat. Nie może mieć więcej dzieci

Prawda o księżnej Kate w końcu wyszła na jaw. Okazuje się, że kobieta nie może mieć więcej dzieci. Do tego, jeden z zagranicznych tabloidów napisał, że Wiliam nie ma z tym najmniejszego problemu. Księżna ma wiele dworskich obowiązków, których nie uda jej się pogodzić z macierzyństwem.

Kate i William chcieli mieć jeszcze jedno dziecko

Księżna Kate i książę William mają już trójkę potomstwa. Małżeństwo uchodzi za zgodne i jest prawdziwym przykładem dla Brytyjczyków. Niestety nie wszystko układa się po myśli pary.

Zobacz też: TikTokerka ostro skrytykowała Kate. Poszło o zdeformowane stopy i brak lakieru na paznokciach. Internauci oburzeni

Reklama

Księżna Kate nie może mieć więcej dzieci. Wszystkiemu winni Harry i Meghan?

W dzienniku "The Globe" pojawił się artykuł na temat Kate i Williama. Można przeczytać w nim, że para nie może mieć już więcej dzieci. To prawdziwy cios dla małżeństwa.

Kate miała marzyć o sześciorgu pociechach. Niestety jej plan został zniweczony przez Harry’ego i Meghan Markle. Po ich odejściu księżnej powierzono bowiem znacznie więcej obowiązków. Urlop macierzyński nie wchodzi więc w grę.

"Rodzina królewska rozpaczliwie potrzebuje Williama i Kate, aby uratować monarchię. Królowa Elżbieta powiedziała im, że przyszłość rodziny spoczywa na ich barkach, a Kate jest tak popularna, że nie mogą pozwolić jej na spędzanie miesięcy poza sceną publiczną na urlopie macierzyńskim" - mówiła informator.

Kate i William nie mogą mieć więcej dzieci

Kate bardzo chciała mieć kolejne dziecko. Informator w rozmowie z dziennikarzami zasugerował nawet, że księżna była bardzo rozgoryczona faktem, iż nie może mieć więcej pociech.

"Powiedziano mi, że Kate ma złamane serce. Jest mamą i zawsze chciała mieć dużo dzieci. Chociaż rozumie, że pałac znalazł się w kryzysie z powodu odejścia księcia Harry’ego i Markle, to nie może powstrzymać się od obwiniania tych dwojga za swoje kłopoty. Kiedy nikt nie słyszy, nie nazywa ich inaczej, jak samoluby" - mówiła osoba z otoczenia.

William z kolei spokojnie przyjął decyzję rodu. Według niego trójka dzieci w zupełności wystarczy.

"William odczuwa wielką ulgę z powodu zakazu posiadania kolejnego dziecka. Middleton zawsze chciała mieć sześcioro dzieci, a gdyby sprawy potoczyły się po jej myśli, wkrótce ogłosiłaby czwartą ciążę. Książę William wie, że jego żona jest rozczarowana, ale uważa, że ich trójka wystarczy" - powiedziała osoba z otoczenia pary.

Zobacz też:

Księżna Kate przeliczyła się. Myślała, że nikt nie odkryje prawdy, a tu taka sensacja po koronacji! Polski doktor wyjawił wszystko!

Książę William i Kate Middleton zorganizowali imprezę po koncercie koronacyjnym

Wow! William się nie hamuje! Podobnie jak brat pozwala sobie na czułości z żoną! Znów się zakochał?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy