Reklama
Reklama

Książę William podjął ostateczną decyzję i wydał zakaz. Ciekawe, co na to Harry

Choć rozłam w brytyjskiej rodzinie królewskiej trwa już kilka lat, nieliczni wciąż wierzą, że pojednanie księcia Williama i Harry'ego jest możliwe. Najnowsze doniesienia pozbawią ich wszelkich złudzeń. Według ekspertki, książę William miał wydać zakaz, który przekreśla szanse powrotu Harry'ego.

Brytyjska ekspertka jest pewna. Książę William wydał zakaz powrotu dla Harry'ego

To już koniec. Nie będzie pojednania skłóconych braci na dworze królewskim. Według najnowszych informacji książę William podjął ostateczną decyzję w sprawie relacji swojego brata z Wielką Brytanią i rodziną. Ekspertka od spraw Windsorów przekazała, że następca tronu wydał Harry'emu zakaz powrotu. Choć miała to być trudna decyzja, William nie widzi innego rozwiązania, biorąc pod uwagę szkody, jakie Harry wyrządził bliskim, oczerniając ich publicznie w wywiadach i książce biograficznej. 

Reklama

"Książę William wydał bezwzględny zakaz powrotu Harry'ego do królewskiej rodziny. Wybaczenie Harry'emu jego skandalicznych wybryków to ostatnia rzecz, jaką chciałby zrobić William." - powiedziała Hilary Fordwich, goszcząc w Fox News Digital.

Najnowsze doniesienia są ciosem dla fanów braci, którzy wierzyli, że mężczyźni znajdą sposób na zażegnanie konfliktu. Trudno jednak wyobrazić sobie, by puścili różnice w niepamięć, kiedy nie zjednoczyli się nawet w obliczu choroby ojca i walki z rakiem księżnej Kate. 

CZYTAJ TEŻ: Nie do wiary, co Jerzy Stuhr robił na planie. Machulski wyjawił prawdę

Wszystko w rękach króla Karola III. Co postanowi w sprawie zakazu Harry'ego?

Według brytyjskich ekspertów jedyną osobą, która może cofnąć Harry'emu zakaz powrotu do rodziny, jest król Karol III. Tylko on ma mieć większą władzę sprawczą od Williama. Król Wielkiej Brytanii tęskni za młodszym synem i chce zostawić ich konflikt za sobą. Wszystko po to, by rodzina znów się zjednoczyła. Jest jednak jedna rzecz, którą miałby zrobić książę Harry, by król mógł go oficjalnie przywrócić do rodziny. 

"Jedynym wyjściem jest publiczne oświadczenie Harry'ego, w którym przyznaje, że był w złym miejscu i że jego wspomnienia to błąd" -  powiedział były królewski lokaj, Grant Harrold w rozmowie z "New York Post".

Pytanie tylko, czy Harry chce pogodzić się z rodziną. Każde jego kolejne posunięcie świadczy, że raczej nie myśli o pojednaniu. Mężczyzna wciąż popiera stanowisko żony o krytyce i braku wsparcia ze strony rodziny królewskiej w czasie, gdy zmagała się z olbrzymią krytyką brytyjskiej prasy.

ZOBACZ TEŻ:

William i Kate chcieli to ukryć. Nagle wszystko się wydało

Najpierw choroba Kate, a teraz takie wieści od Williama. Nigdy mu nie wybaczy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Książę Harry | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama