Reklama
Reklama

Książę Harry i Meghan stracili sojusznika. Nawet ONA "dystansuje się" od pary

Nadszedł kolejny cios dla Sussexów. Sojuszniczka w Stanach Zjednoczonych, Oprah Winfrey, pomimo bliskich relacji z parą "dystansuje się" od Harry'ego i Meghan Markle. Twierdzi, że nie pytali jej o zdanie, więc chłodno ocenia, co powinni zrobić. Tematem oczywiście jest koronacja króla Karola III.

Książę Harry i Meghan stracili sojusznika. Oprah Winfrey "dystansuje się" od pary

Sprawy wokół koronacji króla Karola III i afery z Sussexami zdają się nie mieć końca. Okazuje się, że największa sojuszniczka pary w Stanach Zjednoczonych, czyli Oprah Winfrey "dystansuje się" od księcia Harry'ego i Meghan Markle. Czyżby nie chciała mieć już kontaktu z osobami, które są profesjonalistami w czarnym PR?

Kiedyś była największą sojuszniczką Harry'ego i Meghan. Oprah Winfrey zabrała głos w sprawie koronacji

To właśnie w programie u gwiazdy mediów w USA Harry i Meghan udzielili swojego pierwszego głośnego wywiadu. Oprah Winfrey dopytywała się wówczas o rzeczy związane z odcięciem się od brytyjskiej rodziny królewskiej.

Reklama

W wywiadzie z 2021 roku para opowiedziała, że członkowie rodziny królewskiej robili niemiłe uwagi na temat Archiego, royalsi zlekceważyli problemy ze zdrowiem psychicznym Meghan, Kate Middleton sprawiła, że Meghan płakała w dniu jej ślubu, a król Karol III odciął ich od finansów, kiedy zrezygnowali z oficjalnych obowiązków.

Już we wrześniu 2022 roku Oprah pomimo dobrych relacji z parą, powoli odcinała się od nich. Winfrey powiedziała po śmierci królowej Elżbiety II, że "nie wdaje się w sprawy rodzinne".

"Każdy, kto doświadczył pewnych wyzwań w swoich rodzinach z teściami lub braćmi lub siostrami, wie, jak trudne mogą być niektóre z tych sytuacji i jestem pewna, że dla rodziny królewskiej nie jest inaczej" - powiedziała wówczas Oprah i dodała: "Nikt nie konsultuje się ze mną w sprawie rodzinnego biznesu, więc staram się trzymać z dala od spraw rodzinnych innych ludzi."

Oprah Winfrey "doradza" co powinni zrobić Harry i Meghan w sprawie koronacji Karola III: "Nie pytali mnie o zdanie"

Jak się okazuje, po przetoczonej burzy w związku z autobiografią Harry'ego, serialem "Harry i Meghan" na Netflix, a także cyrków w sprawie koronacji króla Karola III, nawet i tak wielka gwiazda odcina się od Sussexów i jedynie chłodno komentuje, co powinni zrobić.

Oprah Winfrey zapytana przez swoją przyjaciółkę Gayle King w programie "CBS Mornings", co powinni zrobić Sussexowie, odpowiedziała jedynie, że... powinni zrobić to, co jest dobre dla ich rodziny.

"Myślę, że powinni robić to, co uważają za najlepsze dla nich i dla ich rodziny. Tak myślę. Do tego sprowadza się najważniejsze: co uważasz za najlepszą rzecz dla ciebie? (...) Nie pytali mnie o zdanie" - dodała.

Powinni zapytać się weteranki talk-show co powinni zrobić? Może lepiej by na tym wyszli...

Zobacz też:

Książę Harry się wścieknie. Netflix wywinie mu TAKI numer w "The Crown"

Meghan boi się przyjechać na koronację króla Karola? Wyciekły szczegóły

Król Karol III nie tego spodziewał się tuż przed koronacją! Czeka go wielkie rozczarowanie

Król Karol III wściekł się na Harry'ego. Planuje zemstę za serial(e) Netflixa

"Harry i Meghan": serial Netfliksa to jedna wielka manipulacja? Dziennikarze dostrzegli kolejne przekłamania

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | Oprah Winfrey
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy