Reklama
Reklama

Król Karol III nie tego spodziewał się tuż przed koronacją! Czeka go wielkie rozczarowanie

Koronacja Króla Karola III nadchodzi wielkimi krokami. Już 6 maja odbędzie się historyczny moment dla Wielkiej Brytanii i reszty świata. Jak się okazuje, nie wszyscy są zainteresowani objęciem tronu przez Karola. To go zaboli?

Król Karol III szykuje się do koronacji. Nie będzie zadowolony z tych wieści...

Koronacja króla Karola III odbędzie się 6 maja w opactwie westminsterskim i będzie poprzedzona procesją, koncertem w zamku Windsor i innymi wydarzeniami. O ile Wielka Brytania jakkolwiek "ekscytuje" się całym obrządkiem, o tyle głównie wszystkich interesuje wątek księcia Harry'ego i Meghan Markle. Co o koronacji sądzą mieszkańcy innych krajów?

Król Karol III nie tego spodziewał się tuż przed koronacją! Czeka go wielkie rozczarowanie

Według ankiety przeprowadzonej wśród Kanadyjczyków koronacja króla Karola III... w ogóle ich nie obchodzi! Jak podaje "Global News" aż 73 procent ankietowanych nie jest w ogóle zainteresowanych tymi wydarzeniami. Z kolei aż 69 procent stwierdziło, że nie będą ani oglądać relacji w telewizji, ani relacji wideo w internecie. 

Reklama

Wyniki zainteresowania brytyjską rodziną królewską katastrofalnie spadły zaraz po śmierci królowej Elżbiety II. Wygląda też na to, że na razie w tej kwestii nie będzie poprawy. Cóż, zawsze pozostają na pocieszenie ładne znaczki z wizerunkiem nowego króla Wielkiej Brytanii.

Książę Harry i Meghan Markle zaproszeni na koronację Karola?

Po wielu miesiącach dywagacji na temat zaproszenia bądź niezaproszenia młodszego syna z małżonką... stało się! Harry i Meghan dostali zaproszenie z Pałacu, co potwierdził ich rzecznik. Czy to oznacza, że Sussexowie pojadą na koronację?

Harry i Meghan po batalii słownej na argumenty z rodziną i wielkiej burzy po opublikowaniu autobiografii Sussexa "Spare" ("Ten drugi") być może dojdzie do pogodzenia się rodziny. Jednak u royalsów nigdy nie wiadomo, czy nie jest to kolejny punkt w strategii ośmieszenia jednej lub drugiej strony.

Przypomnijmy, że król Karol III wściekł się na Harry'ego za to, że wyjawił sekrety rodzinne dla Netflixa, które posłużyły twórcom "The Crown" i serialu "Harry i Meghan". W odwecie m.in. wyeksmitował ich z domku Frogmore Cottage, który otrzymali zaraz po ślubie.

Koronacja wyznaczona na 6 maja przypada na czwarte urodziny ich syna Archiego, a 1 maja Harry i Meghan mają podobno stawić się na czerwonym dywanie podczas imprezy MET Gala w Los Angeles. 

Zobacz też:

Król Karol III otwarcie przyznał się do zdrad. Jego spowiedź nagrano dwa razy

Król Karol napisał poruszający list do Lilibet. To może być przełom

Karol III się rozkręca. Eksmisja Harry'ego i Meghan to dopiero początek!

Meghan Markle wściekła się na Harry'ego. Bierze sprawy w swoje ręce!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy