Reklama
Reklama

Książę Harry się wścieknie. Netflix wywinie mu TAKI numer w "The Crown"

Wydawać by się mogło, że Netflix, który otrzymał od Harry'ego tajne rodzinne sekrety, ominie niewygodne dla niego wątki. Nic bardziej mylnego! Według plotek platforma streamingowa planuje wykorzystać jeden z najbardziej kompromitujących momentów z młodości księcia. I nie, nie chodzi o odmrożone przyrodzenie!

Książę Harry się wścieknie. Netflix wywinie mu TAKI numer w "The Crown"

Wydawać by się mogło, że serial dokumentalny "Harry i Meghan" na Netflix o życiu księcia Harry'ego i Meghan Markle da parze swojego rodzaju "immunitet" na nieporuszanie drażliwych wątków w słynnym serialu "The Crown". Nic bardziej mylnego!

Jak donosi brytyjski portal "Daily Mail" w kolejnym sezonie serialu zobaczymy wybryk z młodości księcia, którego podobno dziś żałuje. Niesmak jednak pozostał, a takie zachowanie powinno być przestrogą dla Meghan, że jej przyszły mąż miał takie, a nie inne poglądy.

Reklama

Netflix wyciągnie niewygodny wątek z życia Harry'ego w najnowszym sezonie "The Crown"

Okazuje się, że Netflix i ekipa filmowa serialu "The Crown" nie mają litości dla księcia, który w wieku 20 lat pojawił się na balu przebierańcu w... kontrowersyjnym stroju. Po latach zdjęcie Harry'ego zdecydowanie źle się zestarzało!

Co się stało, już się nie odstanie, a wątek zostanie dokładnie odtworzony na potrzeby 6. sezonu serialu o życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. Biorąc pod uwagę, że Harry odcina się od niechlubnej przeszłości swojej rodziny (a nawet całego społeczeństwa w Wielkiej Brytanii) i sam rozpoczął kampanię na rzecz równości osób o każdym kolorze skóry, ten zbieg okoliczności można uznać za nieco ironiczny.

Książę Harry przeprasza i wyraża żal: "Jeden z największych błędów w moim życiu"

W 2005 roku książę Harry trafił na pierwsze strony gazet na całym świecie, kiedy gazeta "The Sun" opublikowała jego zdjęcie w mundurze niemieckim z ulubionym symbolem austriackiego fana akwareli.

"To był jeden z największych błędów w moim życiu. Czułem się potem tak zawstydzony" - powiedział Harry w dokumencie Netflixa.

Przypomnijmy, że król Karol III wściekł się na Harry'ego za sprzedawanie tajemnic rodziny Netflixowi w zamian za korzyści majątkowe - i to nie byle jakie! Według plotek za serial otrzymali wraz z żoną 10 milionów dolarów.

Ciekawe, czy Meghan wiedziała o dawnym wybryku męża...

Zobacz też:

Meghan boi się przyjechać na koronację króla Karola? Wyciekły szczegóły

Król Karol III nie tego spodziewał się tuż przed koronacją! Czeka go wielkie rozczarowanie

Król Karol III wściekł się na Harry'ego. Planuje zemstę za serial(e) Netflixa

"Harry i Meghan": serial Netfliksa to jedna wielka manipulacja? Dziennikarze dostrzegli kolejne przekłamania

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy