Reklama
Reklama

Książę Harry i Meghan Markle w potrzasku. Decyzja o udziale w koronacji to dla nich twardy orzech do zgryzienia

Harry i Meghan nie pojawią się na balkonie Pałacu Buckingham. To już pewne. Podjęto decyzję, że król powita poddanych tylko w towarzystwie pracujących członków rodziny królewskiej. Czy zatem książę Harry z żoną przyjadą na koronację?

Księcia Harry'ego i Meghan Markle nie będzie na balkonie Pałacu Buckingham

Meghan Markle i książę Harry nie pojawią się na balkonie Pałacu Buckingham podczas koronacji Karola III.  Król i  królowa Camilla pojawią się na balkonie pałacu po koronacji w Opactwie Westminsterskim.

Pałac podjął decyzję co do tego, kto razem z nimi powita poddanych z balkonu. Dołączą do nich tylko pracujący członkowie rodziny królewskiej, co oznacza, że nie będzie tam miejsca dla  księcia Harry'ego,  Meghan Markle  czy  księcia Andrzeja.

Reklama

W dniu koronacji na balkonie Pałacu Buckingham pojawią się obok króla i królowej William i Kate, książę i księżna Walii. Będą im towarzyszyły dzieci -  dziewięcioletni książę Georg, księżniczka Charlotte, która ma obecnie siedem lat oraz czteroletni książę Louis.

Czy Harry i Meghan przybędą na koronację?

Nadal nie wiadomo, czy książę i księżna Sussex będą uczestniczyć w uroczystościach związanych z koronacją króla Karola. Wiadomo, że dostali zaproszenie, jednak nadal na nie nie odpowiedzieli. 

Wiadomo, że Sussexowie chcieli odegrać ważną rolę w tej ceremonii. Jak poinformowali ostatnio dziennikarze brytyjskiej edycji magazynu Marie Claire, żądali, aby ich pociechy: książę Archie i księżniczka Lilibet, także zostały uwzględnione w całej uroczystości. Wszystko dlatego, że 6 maja to nie tylko data koronacji Karola III, ale także dzień czwartych urodzin Archiego. Dumni rodzice nie chcieli więc, by cała uwaga była skupiona jedynie na nowym królu Zjednoczonego Królestwa i jego małżonce Camilli Parker Bowles.

Już wiadomo, że nie mają na co liczyć, i na pewno nie znajdą się  w centrum uwagi.

Książę Harry i Meghan Markle w potrzasku

Ten brak zdecydowania ze strony Sussexów przyprawia o ból głowy organizatorów koronacji. Wielkie święto króla Karola III zbliża się wielkimi krokami. Już 6 maja, dokładnie za miesiąc odbędzie się koronacja.

Meghan i Harry są w potrzasku, stąd odwlekanie ostatecznej decyzji o udziale w koronacji. Zdaniem ekspertów, jeśli pojawią się na koronacji, zostaną wybuczani przez Brytyjczyków. Z kolei odrzucenie zaproszenia oznaczać będzie całkowite odcięcie się od rodziny, czego zapewne Harry wolałby uniknąć.

Zobacz też:

Książę Harry przyznał się do zabicia Afgańczyków. Andrei Molodkin zapowiada zemstę 

Księżna Diana nienawidziła niań Williama i Harry'ego. Skończyło się traumą

Książę Harry żyje w niepewności? Losy jego wizy do USA właśnie się ważą!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama