Reklama

Reklama

Reklama

Książę Harry i książę William zakopali topór wojenny? Wszystko rozegrało się podczas kolacji

Harry oraz jego ukochana żona Meghan Markle uczestniczyli niedawno w oficjalnych uroczystościach żałobnych. Wszystko wskazuje na to, że śmierć królowej Elżbiety II przyczyni się do tego, że William i Harry w końcu się pogodzą. Jeszcze parę miesięcy temu, nie mogło być mowy o takiej sytuacji.

Konflikt między Harrym a księciem Williamem trwa już od wielu lat, a nie, jak mogłoby się wydawać, od momentu, kiedy na salony wkroczyła Meghan Markle. Napięcie między braćmi istniało dużo wcześniej. Mówiła o tym w wywiadach Tina Brown, która jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek zajmujących się historią rodziny królewskiej.

Okazuje się, że Harry miał uważać, że William był faworyzowany przez królową. To miało go bulwersować i wprawiać w złość. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że konflikt braci niedługo odejdzie w zapomnienie.

Reklama

Książę William i książę Harry w końcu się pogodzą?

Książę William i książę Harry stracili do siebie jakiekolwiek zaufanie, kiedy młodszy z nich udzielił kontrowersyjnego wywiadu u Oprah Winfrey. To jeszcze bardziej zaogniło ich i tak niezbyt dobre stosunki. Okazuje się jednak, że sytuacja niedługo może się odwrócić. Według portalu Page Six William, Harry, Meghan, Kate oraz niektórzy członkowie rodziny mieli usiąść razem do wspólnej kolacji. Miało wydarzyć się to po przyjęciu trumny z ciałem królowej Elżbiety II w Londynie.

Uroczysta kolacja odbyła się ponoć w pięknych wnętrzach Pałacu Buckingham. Rodzina obecna na tym znamienitym wydarzeniu mogła więc w spokoju porozmawiać i dość do porozumienia.

Książę Harry i Meghan Markle u Oprah Winfrey

Książę Harry i Meghan po wycofaniu się z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do USA udzielili kontrowersyjnego wywiadu w programie prowadzonym przez Oprah Winfrey. W rozmowie nagranej w Kalifornii książę oraz księżna wyjaśnili powody swoich decyzji, a także zdradzili, jak żyło im się na królewskim dworze. W rozmowie mówili, że w Pałacu Buckingham dochodziło do kłamstw, rasizmu, a nawet dyskryminacji.

Harry w rozmowie z Winfrey wyjawił, że kiedy on i jego żona odstąpili od królewskich obowiązków, jego ojciec przestał odbierać od niego telefony. Harry nie mógł uwierzyć w to, że doszło do takiej sytuacji.

"Odbyłem trzy rozmowy z babcią i dwie rozmowy z ojcem, zanim przestał odbierać telefony, a potem zapytał, czy mogę wszystkie moje plany wysłać im na piśmie" - mówił wtedy rozżalony Harry.

Zobacz także:

Karol III ma już dość? Uciekł do domu, w którym był szczęśliwy z Dianą. Bez żony!

Na pogrzebie królowej zjawi się ponad 2 tysiące gości! Trump nie został zaproszony, kogo jeszcze zabraknie?

Księżniczka Anna w takim stroju pożegnała matkę. Nie założyła żałobnej czerni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | Książę William | Kate Middleton

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy